УКР
T-Fest

T-Fest

Кирило Ігорович Незборецький, більш відомий під сценічним іменем T-Fest (нар. 8 травня 1997, м. Чернівці). 

Кирило Незборецький народився 8 травня 1997 року в м. Чернівці у родині лікаря. Навчався в музикальній школі за класом фортепіано і ударних, але закінчити так і не вдалось. У віці 11 років зацікавився хiп-хопом, а зокрема творчістю Schokk'a.

У 2012 році вони записують спільний трек «T-Fest ft. Schokk_YA — Гори со мной» У 2014 році T-Fest починає робити треки в новому звучанні, записує трек «T-Fest — правда».

20 січня 2016 року Кирило в своїй групі vk оголошує про перезавантаження своєї творчості і викладає трек з однойменною назвою «t-fest — перезагрузка».

Ще через місяць виходить перший кліп T-fest «Мама разрешила». Після цього Кирило починає випускати сингл за синглом, кліп за кліпом, і ним починають цікавитися великі видання, різні музичні лейбли. Він записує свій фіт з відомим репером Скриптонитом.

2017 року, після випуску альбому «0372», заключив контракт із російським музичним лейблом, проте сам музикант називає його творчим об‘єднанням, оскільки ніхто не нав‘язує йому робити те, чого він сам не хоче, йому просто допомагають з записом музики і організацією концертів Gazgolder.