УКР

ТНМК. Святковий тур "Теплий Акустичний Різдвяний Вертеп"

У січні 2020 року ТНМК вирушить в унікальний святковий тур. У семи містах України гурт презентує ексклюзивну програму «Теплий акустичний різдвяний вертеп».

ТНМК презентує Україні «Теплий акустичний різдвяний вертеп»

Виступи заплановані в Тернополі, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Вінниці, Львові та Чернівцях. Тисячі шанувальників хіп-хопу зможуть драйвово відсвяткувати Різдво та оцінити сміливий експеримент артистів.

Дебютний концерт такого формату музиканти відіграли в січні 2019 року в київському клубі «Caribbean Club». Він став поштовхом до організації повноцінного гастрольного туру, який відбудеться на початку 2020 року. Напередодні туру вийде фільм, в якому можна буде побачити фрагменти святкових інтермедій та пісень.

«Різдво рок-н-рол» та сміливі перевтілення музикантів

«Теплий акустичний різдвяний вертеп» — це особливий формат концертів, який об'єднав різдвяні хіти та акустичні напрацювання ТНМК. Музичні композиції будуть чергуватися з театральними мініатюрами, під час яких хіп-хопери перевтіляться на персонажів класичного українського вертепу.

Автором ідеї святкової програми став Олег «Фагот» Михайлюта. Він же вибрав для себе ефектну роль Чорта. Над створенням лібрето працював Олександр «Фоззі» Сидоренко, який виступить в образі Сіоніста. Ролі Царя, Ірода, Ангела та Смерті розподілили між собою інші учасники колективу. Головним завданням артистів було створення колоритних вертепних героїв у сучасному філософському контексті.

Оригінальні акторські перевтілення стануть частиною вибуховий музичної програми. «Різдво рок-н-рол» та інші хіти підірвуть концертні зали та гарантують незабутній початок нового року. Бронюй квитки вже зараз та зустрічай Різдво в ритмі хіп-хопу!

Придбавши квитки, ти зможеш:

  • стати частиною сміливого експерименту гурту «Танок на майдані Конго» та оцінити нові іпостасі музикантів;
  • відчути справжню атмосферу Різдва та актуальність українських традицій;
  • почати цей рік із грандіозного концерту та відірватися під кращі хіти улюбленого гурту;
  • отримати потужний емоційний заряд, мотивацію та відмінний настрій.

Купуй квитки на сайті kasa.in.ua, приходь на концерт та бери участь в унікальному вертепному дійстві! Почни рік яскраво та незабутньо разом із легендами українського хіп-хопу!