УКР
Tommy Cash

Tommy Cash

Tommy Cash — творчий псевдонім естонського реп-виконавця Томаса Таммеметса, обраного ним в честь американського співака і актора Джонні Кеша.

Початком його музичної кар'єри став кліп «GUEZ WHOZ BAK», який вийшов у вересні 2013 року. Даний трек отримав музичну премію «Демо року» від «Радіо 2». Після цього почалися концерти в Естонії, Чехії, Фінляндії та інших європейських країнах.

Навесні 2014 року виходить дебютний альбом «EUROZ DOLLAZ YENIZ», що складається з дев'яти треків. У 2015 році Томас випустив два кліпи: «LEAVE ME ALONE» і «GIVE ME YOUR MONEY», другий спільно з рейв-групою «Little Big», які зв'язалися з Кешем і запропонували колаборацію.

У липні 2016 року була презентована музична робота «WINALOTO», після якої Томасу посипалося безліч пропозицій від відомих лейблів, однак артист вирішив за краще зберегти незалежність.

В основі творчості Томмі Кеша лежить дух і естетика 90-х: спортивні костюми Adidas, радянські килими на стінах, McDonald's. Музичні критики, намагаючись дати визначення його стилю, найчастіше говорять про «циганський шик» або «russian trash». Сам виконавець вказує на іронічний підтекст своїх робіт.

Переважна більшість текстів Томаса написано англійською мовою. Сильний слов'янський акцент є візитною карткою цього виконавця.