УКР

Христина Соловій

03 листопада 2018 | 19:00

Про подію

Новий сплеск почуттів у сольному концерті Христини Соловій у Запоріжжі

З нетерпінням чекали цієї осені, аби знову зустрітись із нею, почути її голос і відчути її енергетику та світло, яке вона випромінює і яким щедро ділиться в житті й на сцені?!

Запоріжжя, зустрічай! 3 листопада у Палаці культури «Дніпроспецсталь» відбудеться довгожданий сольний концерт неперевершеної Христини Соловій, яка поспішає до Вашого міста, аби розповісти про свого «Любого друга».

Новий альбом і новий бенд, зовсім інший образ та близько два десятки прем’єрних пісень

Осінь багата дарами. І одним із найбільш очікуваних для поціновувачів вишуканої української музики є новий альбом Христини Соловій, який співачка презентує цієї осені в рамках свого всеукраїнського концертного туру.

Чарівна, витончена і ніжна – такою знають шанувальники Христину Соловій, яка з перших своїх виступів підкорила український музичний олімп своєю щирістю, безпосередністю і глибоким проникливим вокалом. І хоч від часу її перших великих перемог у світі шоу-бізнесу пройшло зовсім мало часу, однак той творчий доробок, який вона напрацювала впродовж цього періоду, справді вражає.

Вимоглива до себе й інших, працьовита й принципова співачка тепер відточує кожну ноту, досягаючи саме того ідеального звучання, про яке завжди мріяла. А тому й не дивно, що для запису нової платівки звернулась про допомогу щодо створення особливого унікального аранжування до інших музикантів, які й сформували новий склад її бенду.

Авторські пісні, які склали основу альбому, вперше цієї осені почують шанувальники творчості Христини Соловій під час її турне Україною. Але це не просто композиції, це її життєві уроки. Люди, які зустрічались на її шляху, непрості ситуації, які довелось пережити, розбурхали настільки сильні емоції, що думки словами мимоволі лягали на папір, приймаючи щиру сповідь юної красуні й талановитої співачки. Саме про це Христина Соловій хоче відверто розповісти Вам під час свого візиту до Запоріжжя.

Мелодійна магія кохання

Хочете ближче пізнати Христину й відкрити її для себе по-новому? Зробіть це крізь призму авторських пісень співачки та її альбому «Любий друг»! Відвідайте сольний концерт Христини Соловій у Запоріжжі – й дізнайтесь, чому вона звіряє свої думки любому другові, чому так трепетно береже спомини про нього, чому від його «forte» їй буває так «piano», чому лише йому вдається тримати її міцно одною рукою?! Хто, як не Ви має почути це вживу?

Замовляйте квитки на сольний концерт Христини Соловій у Запоріжжі!

Не пропустіть яскраву презентацію нового альбому співачки «Любий друг»!

Придбавши квитки на концерт Христини Соловій, Ви зможете переконатись, що музика для неї – не хобі, а органічна частина її «Я», не просто робота чи захоплення, а стиль її життя та світосприйняття. І кожна пісня Христини – особиста історія, пережита, зболена й водночас натхненна та сповнена глибинних почуттів і сенсів.

Хочете вживу насолодитись чуттєвим вокалом співачки й відчути її особливий шарм?

Купуйте квитки у касах Вашого міста чи замовляйте їх на сайті в один клік за максимально вигідною ціною! Ми реалізовуємо квитки без сервісного збору, тож жодних переплат із Вашого боку, лише велике бажання потрапити на концерт улюбленої співачки!

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо