18.08.201712:00 Родатичі Чарівна долина

ZAXIDFEST

      Увага!

Бронювання діє лише до 16.08 19.00 години

За вимогою організатора всі бронювання скасовуються.

Квитки також можна придбати на вході на фестиваль.

                                               
                                                     
Квиток на один день дає право входу лише на той день, який вказаний на квитку.
                                                     
                               Особливий квиток дає право окремого входу, паркінг біля території, окремі зони та проходи до сцен, окремі бари (їжа та напої у вартість не входять).                                                                                

 

   Ну що, готовий до чергового раунду у битві з сірими буднями за безкрайнє море задоволення? Бо три гарячі серпневі дні, що ми готуємо для тебе, вже чекають червоними датами у твоєму календарі. Тож доклади трохи зусиль і терпіння щоб таки виграти джекпот літніх розваг - купи квиток на фестиваль твоєї мрії!                   

 

Ми врятуємо тебе від втоми повсякденних справ - кращих ліків ніж у нас не знайдеш, як не старайся. Тільки чуєш, що напосідають важкі думки - дістань із шухляди квиток і згадай, що щастя цілком досяжне, що воно тут, у твоїх власних руках. Тут збуваються мрії та втілюються казки - таке не можна прогавити. Кожного року ми збираєм все більше друзяк, бо Чарівна Долина насправді чарівна - такої концентрації і кількості супергероїв і казкових персонажів не зустріти ніде, в жодному коміксі - стань одним з них і покажи свої суперздібності!                                                                                           

 

Тут ти знайдеш поєднання здавалось би неможливих до поєднання речей: зірки світової сцени і дешеві квитки, море людей та затишна дружня атмосфера, чіткий порядок і лагідна охорона, багатотисячні потоки фестивальників і налагоджена інфраструктура, польові умови та найкращий відпочинок, невгамовний вир подій і атракцій, та кожен тут знайде своє місце. Тож мандруй до нас сміливо, наповнюй легені свіжим азартом  до забав, наслухай ритми серця і витанцьовуй скажені кульбіти - ми з тобою назавжди заодно, бо ми такі ж як і ти у своєму прагненні розваг. Робимо все як для себе самих, а запрошуємо усіх. Маєш друзів закордоном - розкажи і їм про наш двіж, бо таким не соромно хвалитись перед усім світом.      

 

Квиток на Західфест - твій козир у рукаві фестивального літа - він б'є всі рекорди по задоволенню, запалить фаєри у серцях всіх відвідувачів, сипане зірок до ваших вух і очей і не полінується кожного навчити літати на крилах найпотаємніших та найщиріших бажань. Цей тріп ти запам'ятаєш на все життя, бо таке, як вміємо зробити з твоєю свідомістью ми, не вміють жодні наркотики - це тобі підтвердить будь-хто з відвідувачів минулих років. Оживи казку і стань її головним героєм цього літа.                                                           

 

Досі вагаєшся чи маєш щонайменші сумніви, чи варті ми твоєї уваги - добре передивись інфо на сайті, сотні відео і десятки, якщо не сотні, тисяч фоток  і відгуків з наших попередніх фестивалів. Залишитись байдужим до нас неможливо - тут або любов на віки, або ти просто не в темі. Фестиваль ЗАХІД - останній форпост справжнього драйву і легкого куражу, чекає на тебе, адже ми рік за роком тримаємо цю локацію і відстоюємо наші права бути кращим фестивалем країни!                                                                                         

 

Всі дороги ведуть сам знаєш куди, а всі фестивалі рівняються на нас. Тож перевір свій внутрішній компас і сміливо рулюй прямо на Західфест!

Продаж завершено
Будь ласка, оберіть місця на схемі та натисніть «Купити квитки».