Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon — британська рок-група із Шеффілда, Йоркшира, заснована в 2004 році. В даний час складається з вокаліста Олівера Сайкса, гітариста Лі Малії, басиста Мета Кіна, барабанщика Мета Ніколлса і клавішника Джордана Фіша.

На даний момент група має шість випущених повноформатних альбоми і 3 міні-альбоми. Протягом кар'єри учасники намагалися експериментувати зі звучанням: ранні релізи мали більш важкий звук і були класифіковані як дезкор і металкор. Пізніше в звучання групи додалися елементи мелодійного хардкору, альтернативного, електронного та пост-року.

У 2013 році був випущений альбом “Sempiternal”, який приніс групі нову хвилю популярності і відкрив їй перспективи виступу на аренах в якості хедлайнера. На наступному альбомі “That's the Spirit”, що вийшов в 2015 році, група продовжила творчі експерименти, відмовившись від звичного металкор і пост-хардкор звучання на користь альтернативного року. У 2019 відбувся реліз альбому “Amo”, на якому група ще далі віддалилася від рок-звучання в бік електронної, поп- і хіп-хоп-музики.