Krzysztof Kobyliński

25 september 2019 | 19:00

About the event

Кшиштоф Кобилінський - польський композитор, аранжувальник, піаніст та  джазовий музикант, який вдало включає в свої твори інші жанри, такі як етно або класична музика. Автор кількох десятків альбомів та концертних версій проектів, в яких брали  участь представники провідної  польської та світової джазової сцени. Він створює музику та виступає у кількох форматах: фортепіано соло, у дуеті з всесвітньо відомими віртуозами (включаючи Еріка Труффаса, Даніеле Ді Бонавентура, Білла Еванса Реут Рівка), у міжнародному оригінальному квінтеті KK Pearls (польсько-ізраїльсько-українсько-колумбійський склад) та “Кшиштоф Кобилінський & amp; Оркестр етноджазу.”

Його пісні виконують Ренді Брекер, Рішар Гальяно, Майк Стерн , Трилок Гурту та десятки інших артистів.

З організаційної сторони Кшиштоф Кобилінський також є ідейним натхненником та директором фестивалів PalmJazz та Filharmonia, а також   надзвичайного місця на світовій музичній карті - Культурного центру “Джазовія” в Глівіце.

Його композиції справді прекрасні, в ньому багато чуйності та мелодійності. Його музика - це подорож у часі і подібна кінофільму (Рішар Гальяно)

Його музика лірична, весела і зворушлива. У його музиці прекрасне почуття мелодії з чудовою гармонією. Кожна п’єса неймовірна (Ренді Брекер)

 

Recommended