About the event

Орган і франкомовна поезія — разом. До Чернівців 22-го квітня завітають митці зі Швейцарії та Франції — органістка та композиторка Аврора Бааль та сценічний декламатор Еммануель Плентель.

У рамках року французької мови в Україні музиканти підготували нетипову органну програму: звучатимуть твори композиторів Швейцарії, Канади, Франції та Бельгії, серед яких шедеври Е. Саті, А. Онеґґера, О. Мессіана. Доповнить їх декламація поезії від Еммануеля Плентеля — французького митця, відомого своїми експериментами з мелодією та словом.

Еммануель Плентель разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом він виступав також у Саудівській Аравії та Ізраїлі.

Аврора Бааль — вивчала фортепіано, орган та теорію музики у французькому Ліоні, а пізніше здобула ступінь магістра у відомій швейцарській музичній академії Schola Cantorum Basiliensis зі спеціалізацію на 15-19 століття. Зараз на своїх концертах та різноформатних музичних проектах вона майстерно поєднує шедеври давньої музики із творами сучасних експериментальних композиторів.

Вперше цього квітня Еммануель Плентель та Аврора Бааль побувають зі своїм поетично-музичним перформансом у Чернівцях.

Організатори концерту — українсько-швейцарська асоціація Галіціана Скола Канторум та Посольство Швейцарії в Україні.

Recommended