Georgy Matviyev's master class

15 february 2020 | 13:00

About the event

Новітні прийоми гри на бандурі - МК Георгія Матвіїва (Центр культури "Вернісаж", вул. Кобилянської, 53)

InStrum Fest - це не тільки чудовий час та розваги, але й майданчик для розвитку та натхнення музикантів.

Запрошуємо всіх бандуристів на майстер-класс Георгий Матвиив (Georgiy Matviyiv) - новатора, композитора, аранжувальника, соліста НАОНІ оркестра, винахідника цілого ряду новітніх прийомів гри на бандурі, лауреата багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів.

На сьогоднішній день Георгій є найбільш концертуючим бандуристом України. Його виступи вже побачили у Франції, Данії, Німеччині, Австрії, Іспанії, Польші, Угорщині, Чехії, Словенії, Словатчині, Румунії, Молдови та Білорусії. Вже побачили світ п'ять авторських ліцензійних дисків Георгія.

Саме на його композицію "Wild West Jazz" знято перший в історії кліп на інструментальну композицію для бандури соло (автор ідеї та режисер Анастасія Урсу).

Його музику виконують бандуристи з усієї України та за її межами. Твори Георгія Матвіїва звучать на концертах, фестивалях, іспитах, просто на вулиці.

Музика композитора наповнена глибокою образністю інколи, навіть, інтимністю. Свій стиль сам автор визначає як імпресіонізм, джаз, блюз, Нью-Ейдж та інші.

В 2012 році Георгій Матвіїв став першим і поки єдиним музикантом з України, хто взяв участь у Європейському Джазовому Оркестрі (від засновників пісенного конкурсу «Євробачення»), куди відбирали музикантів за принципом один музикант з однієї країни.

Зустріч з Геоогієм - унікальний досвід для будь-якого бандуриста. До зустрічі на майстер-класі!

Recommended