Океан Ельзи День Незалежності

24 august 2019 | 20:00

About the event

День Незалежності з Океаном Ельзи у Дніпрі!

24 серпня 2019 року у День Незалежності на стадіоні “Дніпро-Арена” відбудеться концерт  гурту “Океан Ельзи”.

Стадіонні виступи “Океану Ельзи” вже стали традиційними на національні свята, а національне свято, в свою чергу, чудовий привід зустрітися із улюбленим гуртом та поспівати улюблених пісень!

Одягай вишиванку, купуй квиток на концерт та святкуй головне свято країни  разом із Святославом Вакарчуком і гуртом!

Океан Ельзи – 24 серпня – Дніпро-Арена

“Океан Ельзи” про праву титулують музичним гуртом номер один в Україні. Поки що ніхто зміг перевершити їх успіх і популярність – стадіонні концерти по всій країні яскраве цьому підтвердження.

“Океани” – яскравий концертний гурт, а Вакарчук – еталонний фронтмен. Їм до снаги підривати зовсім різних людей, які приходять на концерт. Під музику ОЕ відриваються і ті, хто ще пам’ятає молодого Вакарчука на перших телевізійних ефірах, і ті, хто приєднався до величезної фанатської аудиторії “океанівців” зовсім недавно.

Квитки на концерт “Океану Ельзи” у Дніпрі розлітаються дуже швидко!

Анонсуючи концерт ОЕ важко підібрати епітети, здається, достатньо лише однієї назви гурту аби у фанатів серця забилися частіше. Тож не дивно, що виступи “Океанів” завжди проходять при повному аншлагу.

kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Пільги на воїнів АТО: знижка -50% для власників посвідчення учасника бойових дій та безкоштовний вхід для інвалідів війни. Інвалідам першої групи надається також пільгове місце для супроводжуючого. Пільги для воїнів АТО діють за умови попередньої реєстрації, що триває до 22 серпня. Кількість пільгових квитків обмежена. Для того, щоб зареєструватися заповніть онлайн-форму та очікуйте на зворотній зв'язок протягом 48 годин ↓

 

Recommended