Maliuk ta Karlson

05 march 2020 | 17:00

About the event

Вистава «Малюк та Карлсон» у Дніпрі!

Дорогі батьки та малеча, запрошуємо вас на неймовірну театральну подію – виставу під назвою «Малюк та Карлсон», яка відбудеться 5 березня 2020 року у Дніпровському ПК Машинобудівників.

«Малюк та Карлсон» - це добра, всім знайома історія Астрід Лінгрен, яка розповідає нам про бешкетливого ласуна Карлсона, який не може ні хвилини прожити без своїх витівок. Та у будь-якій ситуації у нього є фірмова відмазка: «Дурниці – то справа життєва!». Такий настрій не зовсім поділяє сім’я його друга – Малюка.

Події розгортатимуться у чарівному місті Стокгольмі, де на даху одного з будинків і мешкає пухкенький вередун. Одного дня Карлсон влітає у життя маленького хлопчака та перевертає все з ніг на голову. Приходь, аби дізнатись, які пригоди чекають на цю парочку!

5 причин прийти на виставу «Малюк і Карлсон» у Дніпрі:

  1. Чудова нагода насолодитись класикою дитячої літератури у форматі оригінальної театральної постановки.
  2. Вистава підходить як малечі, так і дорослим. Перші гарантовано будуть в захваті від яскравих та кумедних персонажів історії, а дорослі ж матимуть змогу хоч ненадовго повернутись у дитинство, побешкетувати разом із пузанем Карлсоном та від душі посміятись.
  3. Ти будеш вражений рівнем майстерності акторів, які віртуозно зіграють манірність Фрекен Бок, правильність батьків Малюка, кумедність та витварність Карлсона, а також зроблять усе, аби знайомі нам книжкові персонажі ожили на сцені.
  4. Що може бути кращим, ніж провести незабутній вечір зі своїми дітками не лише розважаючись, а й розвиваючись. Адже історія про Малюка та пузаня з пропелером повчальна та певним чином освітня.
  5. Хіба часто випадає змога відчути себе дитиною та поринути у світ безтурботних дитячих пригод? На жаль, ні. Тому не пропусти цю нагоду і скоріше замовляй квитки!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Малюк та Карлсон» 5 березня 2020 року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended