About the event

«Витівки янголів» у Дніпрі!

Дорогі жителі та гості міста Дніпро, щиро запрошуємо вас на довгоочікувану театральну подію цієї весни – виставу під назвою «Витівки янголів», який відбудеться 6 березня 2020 року у Дніпровському академічному театрі драми і комедії.

«Витівки янголів» - це фантастична комедія, яка розповідає нам неймовірну історію чоловіка та жінки, які абсолютно незрозумілим, магічним чином переселяються у тіла один одного. Ідейним джерелом для цієї постановки стала п’єса «Виконавець бажань».

Головні ролі виконують абсолютно незрівнянні актори: Руслана Писанка та Володимир Горянський, які майстерно вжились у характери та образи своїх сценічних персонажів та гарантовано закохають вас у них.

Як почувались головні персонажі цієї вистави та як їм жилось не у своїх тілах, варто просто прийти і подивитись!

5 причин прийти на фантастичну комедію «Витівки янголів» у Дніпрі:

  1. Якщо ти стомився від буденності та рутини, тобі точно не завадить трохи магії. Саме ця вистава занурить тебе у магічний світ, де можливо все, навіть перевтілення!
  2. Елементи гумору, непідробні емоції, оригінальність сюжету та продуманість постановки точно вразять тебе та подарують море незабутніх вражень.
  3. Зірковий акторський склад вистави на чолі з Р. Писанкою та В. Горянським гарантують успіх даної театральної роботи.
  4. Нагода гарно провести вечір із коханою людиною, друзями та близькими.
  5. Несподіванки, труднощі, маленькі радощі, переосмислення звичного… Та головне фінал, до якого приведуть усі ці речі! Приходь та дізнайся розв’язку найоригінальнішої вистави цієї весни!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Витівки янголів» 6 березня 2020 року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended