Элизиум

Элизиум

«Элизиум» — російська рок-група з Нижнього Новгорода, заснована її бас-гітаристом і лідером Дмитром Кузнєцовим в 1995 році. За історію існування групи в її складі змінилося безліч учасників; крім її лідера Дмитра Кузнєцова, найбільшим «довгожителем» колективу є вокаліст Олександр Телехов (в складі з 1997). В даний момент в складі «Элизиум» також грає віолончеліст і клавішник Єгор Баранов, барабанщик Максим Бурмаков, трубач Тимофій Осетров і гітарист Олександр Легасов.

Група «Элизиум» була популярна в Нижньому Новгороді в ранні роки виступів, а після випуску свого другого альбому «Все острова!» стала одним з провідних виконавців панк-року в Росії.

В даний час, у «Элизиум» налічується більше 20-и музичних релізів, включаючи вісім авторських студійних альбомів, збірник перезаписаних пісень «Greatest Hits» і триб'ют-альбом «Cover Day».

«Элизиум» грають в змішаному музичному стилі, в основі якого лежить панк-рок з елементами ска, реггі, металу та інших жанрів. Сама група використовує для свого напрямку власну назву «космос-рок».