Picture
Picture

Найкращі фестивалі 2019

Gallery
Picture
Picture

Про пiдбiрку

Які асоціації у тебе викликають фестивалі? Для нас це нові знайомства, класно проведений час з друзями, багато емоцій та ще більше музики.

Якщо десять років тому в Україні не було так багато фестивалів, то сьогодні все змінилося: Zahidfest, Файне Місто, СХІД-РОК, Бандерштат, Respublica FEST, Koktebel Jazz Festival, Імпульс-фест, UPark, і це далеко не весь перелік гучних музичних подій.

Фестивалі на будь-який смак проходять у кожній частині країни: від Луцька до Харкова, від Києва до Одеси.

Щороку на тебе чекає декілька місяців суцільної музики та пригод під час фестивального сезону. Не пропускай можливість почути нові імена та зустріти однодумців!

5 причин пофестивалити на повну

Люди

На фестивалі з’їжджаються дуже особливі люди. І це стосується не лише учасників, а й гостей. Тут немає навіть натяку на буденність, а кожна людина – цікава індивідуальність, яка проявляє себе усіма можливими способами: незвичні образи, костюми, танці і співи. Якщо ти шукаєш цікавих знайомств, то фестиваль – ідеальне для цього місце.

Лайнапи

Де ще ти зможеш побувати на живих виступах такої кількості крутих гуртів одночасно, як не на фестивалі? Стеж за анонсами, а головне пам'ятай – квитки дорожчають у міру анонсування нових хедлайнерів і учасників.

Ціни

За європейськими мірками українські фестивалі дуже недорогі. Максимальна вартість вхідного квитка на найкрутіші вітчизняні фести така ж, як і кількагодинний концерт відомого виконавця. Окрім того інфраструктура фестивалів передбачає багато інших цікавих розваг.  

Природа

Ночівля у готелі “тисяча зірок” в наметовому містечку – чудова можливість вирватись із бетонних джунглів та насолодитись відпочинком під відкритим небом. Ще один бонус кемпінгу – суттєва економія фінансів.

Враження

Неможливо описати словами усю ту палітру почуттів, які переповнюють під час і після фестивалю. Це відчуття новизни, захват, натхнення, яким хочеться ділитися з усім світом. Ідеї, бажання, можливості. Якщо у повсякденному житті тобі чогось не вистачає, тут воно неодмінно тебе знайде!