Secret Forest, Hrybivka - concert tickets August 1, 2019

About the event

SECRET FORÉST — український музичний гурт, що створює indie музику та поєднує романтичну мелодійність з електронним звучанням. 

В основі творчості SECRET FORÉST — особисті пережиття та історії музикантів, які стануть близькими усім, хто намагається пізнати і зрозуміти свій внутрішній світ.
“Нам є що сказати та чим поділитися. Несемо цінний меседж і настрій, налаштований на частоту серця. А ви знали, що те, чим кожен з нас наповнює внутрішній світ – визначає стан свідомості та наше майбутнє? Ми хочемо, щоб наша музика надихала, підносила над буденністю й тривогами, давала відчути атмосферу тепла і невагомості, а також наповнювала життєдайною енергією.”

2018:
- спільний концерт гурту та відомого джазового гітариста Білала Карамана (Bilal Karaman, Амстердам — Стамбул);
- участь у міжнародному джазовому фестивалі Leopolis Jazz Fest (Street music) і друге місце у глядацькому голосуванні;
- участь у фіналі національного телепроекту „Українська пісня“ на Арені Львів;
- наприкінці вересня на запрошення фестивалю „З країни в Україну“ відвідини з концертами міст Донецької області — Авдіївка, Вугледар і Волноваха. Результатом стала власна ініціатива благодійного марафону „РАЗОМ“ (благодійні концерти та просвітницька діяльність у містах прифронтових територій України).

2016-2017:

- участь у фестивалях —Захід, Woodstock, Млиноманія, Казкове місто, New wave exhibition, Clyzh Yoga Day (Румунія), Lviv Yoga Day. Концерти і творчі зустрічі у Києві, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Херсоні, Ужгороді, Чернівцях та у Львові. Поєднання  акустичних інструментів, електронного звучання і  текстів на стародавній мові санскрит робить кожен виступ незвичайним. Музика Secret Forest - унікальна можливість для кожного добре  провести час, наповнитися життєдайною енергією мантр і бути самим собою. Почувайтесь як вдома, розслабтесь  та відпочиньте!\

 

Recommended