Enter Shikari

03 march 2019 | 20:00

About the event

Яскраві і неповторні Enter Shikari повертаються в Україну! Відомий колектив із Британії запалить Харків своєю дикою енергетикою та змусить серця українських фанів битися в шаленому ритмі пост-хардкору. Не проспи найдрайвовішу і найгарячішу подію цієї весни! 


Пост-хардкор бенд Enter Shikari продовжує громити українські концертні майданчики! Не встигли шанувальники оговтатися від справжнього фестивального шаленства, пережитого на виступі легендарних британців на Zaxid fest, як гурт готує черговий камбек. Цього разу Enter Shikari зметуть диким ураганом драйву три українських міста: Київ, Львів та Харків. Вас очікує феєричне шоу: неймовірна енергетика, повна самовіддача музикантів на сцені, пекельна суміш трансу і пост-хардкору. Це буде більше, ніж просто концерт!


У цьому році Enter Shikari виповнилось 15 років. За період існування гурту музиканти встигли записати 5 студійників, двічі отримати звання кращого концертного гурту за версією авторитетного видання "Kerrang" та здобути цілу армію прихильників по всьому світу. 


Виступи Enter Shikari зазвичай відбуваються при повному солд-ауті, тому рекомендуємо придбати квитки завчасно. Зворотний відлік пішов!

Recommended