About the event

InStrum Fest - фестиваль інструментальної та симфонічної музики, який організовується в цікавих локаціях з великим туристичним потенціалом. 

18-19 липня фестиваль відбудеться на Замковій горі в Кременці, Тернопільської області. Крім великого туристичного та культурного потенціалу місто фестивалю обрано через 100-ту річницю всесвітньо відомого скрипаля та громадського діяча Айзека Стерна, який там народився.

InStrum Fest Kremenets запрошує провести вихідні, насолоджуючись музикою та дивовижними краєвидами з Замкової гори. Оскільки скрипка - головний інструмент літнього InStrum Fest, відвідувачі отримають можливість насолоджуватись різноманітністю та безмежністю її звучання. На фестивалі буде можливість почути не тільки відомих зірок, але й відкрити для себе молодих талановитих виконавців. 

18 липня 18:00-23:00 - ДЕНЬ СУЧАСНОЇ МУЗИКИ:

BOZYK DUO

DZ’OB

Квартет “ESPERANTO”

Кременецький камерний оркестр

19 липня 17:00-22:00 - ДЕНЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ:

Олександра Воробей

Яна Гордельянова

Арсеній Ставицький

Наталія Житницька 

Лаліта Меленчук

Ганна Іванющенко

Андрій Кушнір

Наталія Павлів

Віталій Бобровський

Аліна Джерук

Олександра Басараб

Оновлення програми на сайті:

https://instrumfest.com.ua/

На фестивалі створюються безпечні умови перебування  в умовах COVID-19. Буде реалізована обмежена кількість квитків, що дозволить гостям зберігати дистанцію. Обов'язково використання засобів захисту згідно з епідеміологічними вимогами на момент проведення фестивалю. Цього року на території фестивалі заборонені вживання та продаж алкогольних напоїв. 

Вхід для дітей до 12 років з батьками - безкоштовний.

Розклад концертної програми на Замковій горі:

18.07 - 18:00 - 23:00

19.07 - 17:00 - 22:00

Recommended