Blue Foundation, Kyiv - concert tickets September 24, 2021

Blue Foundation

24 september 2021 | 19:00
620 – 1350

About the event

Blue Foundation на київській терасі D12

Blue Foundation — данський музичний дует, який був заснований у 2000 році у Брукліні. Найбільшу популярність гурт здобув після виходу у 2004 році другого альбому - "Sweep of Days", пісня Sweep з якого була використана у фільмі Поліція Маямі. У 2007 році у Скандинавії вийшов третій повноцінний альбом "Life of a Ghost". У 2008 році пісня Eyes on Fire з цього альбому стала саундтреком у фільмі Сутінки. Цікаво, що альбом "Life of a Ghost" у США вийшов аж у 2009 році, на два роки пізніше, ніж у країнах Скандинавії. У 2011 році, в українському телевізійному серіалі "Щоденники Темного" пісня з альбому "Sweep of Days" - Bonfires стала саундтреком.

Характерною ознакою музики Blue Foundation є звичні для трип-хопу досить повільний темп, приглушене звучання брейкбіту, тяжіння до звуків, узятих зі старих платівок (джазових, соул, естрадних), загальна похмура депресивна забарвленість, деяка відчуженість вокальних партій. Іноді текст співається приглушеним голосом або навіть пошепки. У поєднанні з трип-хопом також використовуються такі напрямки як шугезинг, електроніка, інді-рок, дрім-поп, альтернативний рок.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Blue Foundation у Києві 24 вересня 2021 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended