Devid Tobin (skrypka) / Denys Yavorskyi (fortepiano)

18 march 2020 | 19:00

About the event

Концерт Девіда Тобіна та Дениса Яворського в Києві!

Друзі, запрошуємо вас до Культурного центру Дім «Майстер Клас», де, завдяки майстерному керівництву арт-директора Тетяни Калініченко, відбудеться 9-ий сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні». В рамках проекту 18 березня 2020 року відбудеться неймовірний концерт двох музикантів: Девіда Тобіна та Дениса Яворського. Не пропусти цю подію!

Девід Тобін (скрипка) – музичне диво сучасної класичної музики родом з Ірландії. Після карколомного дебюту в якості соліста оркестру у віці 10-ти років популярність Девіда зростає з неймовірною швидкістю. Девід Тобін здобув неабияке визнання у своїй батьківщині, а також і в інших країнах Європи (виступав у якості соліста в Австрії, Бельгії, Угорщині, Італії, Іспанії та Швейцарії,  виборов відзнаки на міжнародних змаганнях в Естонії та Румунії). Метою своєї музичної кар’єри вбачає розповсюдження класичної музики серед широкої аудиторії.

Денис Яворський (фортепіано) – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів (конкурс ім. Ф. Шопена (Київ, 1 премія), конкурс ім. Г. Нейгауза (м.Кіровоград, 3 премія), конкурс-фестиваль ім. Ф.Шопена (Польща, м. Пшедбуж, лауреат), конкурс-фестиваль ім. Ф.Шопена (м.Дніпропетровськ, лауреат). Основу репертуару піаніста складають твори Баха, Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, Ліста, Шопена, Прокоф’єва. Найбільш примітними є виконання 12 етюдів ор.10 Ф. Шопена, 12 трансцендентних етюдів Ф. Ліста, Симфонічних етюдів Р. Шумана, 5 віолончельних сонат Л. Бетховена, 6 сонат В. Моцарта, 6 флейтових сонат Й. С. Баха, трьох скрипкових сонат Й. Брамса, двох скрипкових сонат С. Прокоф’єва.

Програма цього вечора обіцяє бути дійсно насиченою та захоплюючою. Ти почуєш: С. Франк «Соната для скрипки та фортепіано A Dur», Б. Барток «Румунські народні танці ВВ 68», Б. Барток «Рапсодія & 1 для скрипки та фортепіано ВВ 94А», Ф. Ліст «Забутий романс», В. Уоллес «The last rose of summer» (фантазія для скрипки з оркестром).

3 причини прийти на концерт для скрипки та фортепіано Девіда Тобіна та Дениса Яворського в Києві:

  1. Нагода отримати море насолоди та вражень від майстерної гри двох талановитих музикантів сучасності та надихнутись атмосферою класичних музичних творів в оригінальному звучанні.
  2. Ти зможеш не лише наживо почути відточену професійну гру на скрипці та фортепіано, а й після концерту особисто познайомитись та поспілкуватись з Девідом і Дмитром за чашкою чаю.
  3. Класика – невмируща. Ти вкотре переконаєшся в цьому. Приходь сам, бери друзів та рідних, аби торкнутись прекрасного!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Девіда Тобіна та Дениса Яворського 18 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended