Концерт "4 стихії". Олексій Ботвінов Київ - квитки на концерт 01.03.2017

About the event

Піаніст Олексій Ботвінов та «ODESSA CLASSICS» представляють концерт «4 СТИХІЇ».
  Друга частина проекту «Музика любові». Новий формат класики.
 Фортепіано у супроводі симфонічного оркестру, відеоінсталяцій та сучасної світлопартитури.
Музика Чайковського, Моцарта, Шнітке, Гласса, Морріконе, Макміллана, Пяццоли.  Київський Ансамбль солістів «Київська Камерата», Мирослава Которович (скрипка), відеоінсталяції VJ VIDEOMATICS. 
1 березня 2017р., 19:00. Національна Опера України (Київ, вул. Володимирська, 50).

 
Народний артист України Олексій Ботвінов – провідний український піаніст, який об’їхав з гастролями більш ніж 40 країн світу. Музикант продовжує представляти багату традицію одеської фортепіанної культури на найкращих світових концертних сценах, є засновником та ідейним натхненником Міжнародного музичного фестивалю «ODESSA CLASSICS», а також автором багатьох новаторських музичних проектів.

 
Одне з інноваційних прагнень Олексія Ботвінова – проект «Музика любові», який засновано на синтезі можливостей сучасної мультимедійної техніки та «живого» концертного виконання, був представлений публіці на концертах у 2015 році. У жовтні 2016-го, традиційно – у Одесі, автор представив нову програму проекту «Музика любові» під назвою «4 СТИХІЇ».

 
Столична премєра концерту «4 СТИХІЇ» відбудеться 1 березня 2017 року у Національному академічному театрі опери та балету ім. Т. Г. Шевченка.

 
«4 СТИХІЇ» - це фортепіанні шедеври у виконанні Олексія Ботвінова таких великих композиторів як  Чайковський та Моцарт, а також музика авторів кінця ХХ сторіччя: Філіпа Гласса, Джеймса Макміллана, Астора П’яццоли, Енніо Морріконе, Мішеля Леграна, Дейва Грузина, які знаходяться на стику між класикою, джазом та роком. Дійство відбувається на фоні сучасної сценографії, візуальних ефектів у супроводі Камерного оркестру, а також за участю талановитої української скрипальки Мирослави Которович. Це є потужне сучасне світлове шоу зі своєю партитурою під кожен твір, в якому емоційне сприйняття музичної енергії витончено вплетене до візуалізації чотирьох стихій природи на 8-метровому екрані. 

 
Олексій Ботвінов: «Я впевнений, що такі унікальні поєднання мають бути поштовхом для відродження інтересу до класичної музики, по більшості втраченому у нашій країні у наш час, а також спонукають приверненню уваги молоді до знайомства з «вічною класикою». 

 

www.odessaclassics.com

Recommended