Пламя

20 may 2019 | 19:00

About the event

ВІА “Пламя” у Києві з програмою “Кращі пісні”

Концерт ВІА “Пламя” в Києві пройде у Жовтневому палаці з програмою “Кращі пісні”. Легендарний колектив подарує глядачам масу задоволення і позитивних емоцій, виконавши кращі твори.

Пісні російською та українською мовами у виконанні талановитих учасників гурту заворожують і проникають глибоко в серце, наповнюють теплом і змушують поринути в світ народних і авторських пісень. Музичні інструменти в руках віртуозних музикантів і виконавців оживають на сцені, випромінюють чарівні звуки і мелодії, просочені чуттєвістю.

ВІА «Пламя» зіграли вже безліч концертів, які пройшли з великим успіхом у багатьох містах нашої країни. Більшість композицій і сьогодні користується популярністю серед кількох поколінь. Це незабутні композиції “Не надо печалиться”, “На дальней станции сойду”, “Не повторяется такое никогда”, “Снег кружится”, “Мир не прост”, “Зацветает краснотал”, “Увезу тебя я в тундру” та інші.

Квитки на концерт ВІА “Пламя” можна замовити онлайн або з доставкою

Концерт ВІА “Пламя”, купити квитки на який ви можете вже сьогодні, порадує вас незабутнім виконанням самобутніх авторських і народних пісень, пробудить інтерес до музичної культури і традицій.

Кожнен виступ ВІА - це талановита режисерська робота і унікальний підхід до сценарію концерту. Яскравий акторський виступ приваблює з перших нот і перших акордів, змушуючи забути про все погане.

Твій квиток у нас!

Recommended