Tarakany

28 february 2020 | 19:00

About the event

«Тараканы!» в Києві!

Відомий панк-рок гурт «Тараканы!» 28 лютого 2020 року дасть шалений концерт в клубі «Atlas». Легегдарні панки ще раз відіграють свій кращий матеріал за всі роки творчості!

«Тараканы!» ось уже 28 років тішать прихильників драйвовими треками з крутим звучанням та текстами з багатим змістом. Ці композиції музиканти давно не грали на концертах, але публіка їх пам'ятає.Виступи «тараканів» це потужна енергетика, що об'єдную людей, збирає їх довкола себе, ламає межі формати. Це такий своєрідний протест, що є досить характерним для панку, це щирість та сильний зарад позитиву! Саме таким, бунтарським та ідейним і має бути справжній пан-рок!

Музиканти записали п'ятнадцять студійних альбомів, чотири з яких вийшли також в США, Японії та країнах Європи. Треки гурту є російською та англійською мовами. Завдяки наполегливій праці та любові до своєї справи, «Таракаканы!» виступали на одній сцені з «The Toy Dolls», «The Stranglers», «The Exploited», «Rage Against the Machine». Творчість «тараканів» це злети і падіння, провали і перемоги, розчарування і повстання. Хлопці впевнено йшли до завоювання масової аудиторії слухачів та визнання. Їх музика настільки близька до російської ментальності, як електрогітара до балалайки.

Їх треки можна зустріти у багатьох людей, навіть тих, які не є фанатами рок-музики, тому що їх творчість дуже близька для багатьох людей, оскільки розповідає про проблеми та ситуації, які виникають на життєвому шляху, проте, в артистів до цього питання є свій філософський підхід.

5 причин піти на «Тараканы!» в Києві:

  1. Їх музика досить різноманітна та при цьому ідейна, від класичного британського панку, як от «Sex Pistols» та «Ramones» і до поп-панку з впливом «GreenDay», «Blink182» та «Fall Out Boy» та «Offspring». Буде атмосферно та круто!
  2. На концертах «тараканів» молоді глядачі пірнають у драйвовий слем, так само як це робили років з двадцять тому їхні батьки, які тепер приходять на концерти, але уже вирішують за краще «чілити» у VIP-зонах;
  3. Ти отримаєш дві години драйву, протесту, та справжнього панку;
  4. Гурт зіграє сет зі своїх кращих хітів, отож не вагайся і приходь на концерт, щоб відірватися на повну!
  5. Таку нагоду не можна пропускати, це не просто виступ панк-рок гурту, а захоплююча подорож до витоків культури, яка перенесе тебе в Британію 1970-х – епоху бунтарства, протестів та «Good save the queen». Дерзай!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Тараканы!» 28 лютого 2020 року в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended