Tsykl kontsertiv «Muzyka poezii». Vechir druhyi

03 march 2020 | 19:00

About the event

Цикл концертів «Музика поезії» у Києві!

Шановні жителі та гості міста Київ, запрошуємо вас на фантастичну подію - другий творчий вечір із циклу концертів «Музика поезії», який відбудеться вже цієї весни, а саме 3 березня 2020 року, у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

«Музика поезії» - це цілий цикл концертів за сприяння Дому «Майстер Клас», другий з яких відбудеться 3-го березня та буде приурочений до дня заснування однієї з найбільших і найстаріших книгозбірень України. У цей неповторний вечір для тебе звучатиме музика всесвітньо відомих геніїв-композиторів: Валентина Сильвестрова та Франца Петера Шуберта - у майстерному виконанні Інни Галатенко (сопрано) та Олега Безбородька (фортепіано).

Інна Галатенко – відома українська виконавиця камерної та авангардної вокальної музики. Володіє гнучким яскравим сопрано рідкісного тембру і найширшого діапазону. Завдяки такому таланту репертуар співачки доволі широкий, та основу його складають твори класично-романтичної епохи: від Глюка та Моцарта до Малера та Вольфа.

Олег Безбородько – київський композитор, віртуозний піаніст, доцент кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії, член Національної спілки композиторів України та Американської спілки композиторів, авторів і видавців (ASCAP), лауреат премії імені Левка Ревуцького (2008 р.) і композиторського конкурсу «Gradus ad Parnassum», кандидат мистецтвознавства. Такий опис говорить сам за себе. Для вас гратиме неповторний виконавець, рівних якому треба ще добряче пошукати.

До програми першого музичного вечора із циклу «Музика поезії» ввійдуть відомі твори Франца Шуберта : «Auf dem See» (Goethe), «Heidenröslein» (Goethe), «Frühlingsglaube» (J. L. Uhland), «Der blinde Knabe» (Aus dem Englischen von Jac. Nic. Craigher.) та феєричні роботи Валентина Сильвестрова: «Две песни» (2018), «Осенняя песня» (сл. В. С.), «Весенняя песня» (А. Блок); дві пісні (2015, 2019): «Белеет парус...» (Лермонтов), «Ожидание будущего...» (А. Пушкин); три пісні (2018, А. Пушкин): «В крови горит...», «Зимний вечер...», «Колыбельная», «Элегия» (2019, О. Мандельштам); три пісні (2013, А. Блок): «Ужасен холод вечеров...», «За горами, лесами», «Там неба осветленный край...», «Навсегда...» (2010, И. Бродский), «Старинная песня» (2019, Н. Некрасов), «Старинная песня» (2017, на сл. Полонского); дві пісні (2019): «Старую песню мне сердце поет...» (В. Соловьев), «Неземная высота...» (В. Ильин), «Вечірнє сонце...» (2010, Л. Костенко), «Не уходи смиренно...» (Дилан Томас, перев. О. Седаковой), «Да сохранит тебя Господь...» (сл. О. Седаковой).

3 причини піти на подію «Музика поезії» у Києві:

  • Це унікальна нагода почути композиції світових легенд, класиків у власному, авторському виконанні справжніх майстрів своєї справи – Інни Галатенко та Олега Безбородька.
  • Не змарнуй можливість надихнутись високим мистецтвом, поринути у безкрайній вир мелодій і звуків та доторкнутись до прекрасного.
  • «Музика поезії» - це ідеальна подія, яку слід відвідати з друзями та близькими, аби разом розширити свої творчі горизонти, познайомитись із талановитими людьми сучасності та отримати заряд незабутніх вражень та море нового досвіду.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на творчий вечір із циклу «Музика поезії» 3 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended