Sublimation of love

22 august 2021 | 19:00

About the event

Вистава "Сублімація любові" у Києві!

Запрошуємо тебе на грандіозну театральну подію цього літа - виставу "Сублімація любові", яка відбудеться 22-го серпня 2021-го року у Жовтневому Палаці.

Любов - це найпрекрасніше, що може статися з людиною в будь-якому віці. Однак саме вік може стати перешкодою в розвитку любовних відносин.

Чарівна журналістка, сеньйора Паола (О. Сумська) буквально з першого погляду підкорює серце шанованої політика синьйора Леоне (Е. Паперний). Леоне, перебуваючи в досить поважному віці, шалено закоханий в молоду спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Але Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому не відомим драматургом П'єтро (В. Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу і успіх, а П'єтро отримує прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру?

Автор: Альдо де Бенедетті

Жанр: комедія

Тривалість: 2 ч. 20 хв.

В ролях: Нар. арт. Україна Ольга Сумська; Нар. арт. України Євген Паперний; Засл. арт. Україна Віталій Борисюк.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Сублімація любові» 22-го серпня 2021-го року в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended