Леонід Гук

Леонід Гук

Леонід Гук – тенор. У 1979 році з відзнакою закінчив диригентсько-хоровий відділ Ніжинського культурно-освітнього училища. Після закінчення училища працював артистом Чернігівської обласної філармонії. В 1984 році закінчив Київський державний інститут культури ім. О. Є. Корнійчука, де навчався на кафедрі хорового диригування, за спеціальністю керівника академічного хору.

Після закінчення інституту був керівником художньої самодіяльності Домобудівного комбінату №1 Головкиївміськбуду, а також керівником вокально-хорових колективів м. Києва.

З 1994 року працював артистом-вокалістом Ансамблю класичної музики ім. Б.Лятошинського. У 1995-2012 роки був солістом хору у столичному Національному академічному театрі опери та балету ім. Т.Г. Шевченка. Представляв оперне мистецтво України за кордоном в якості оперного співака в гастрольних поїздках в різних країнах Західної Європи у складі гастрольного колективу Національної опери України.

У 2012 році записав збірку «Українські народні пісні та романси» присвячену 20-річчю Незалежності України та випустив компакт-диск разом з Національним академічним оркестром народних інструментів. Записані українські народні пісні Л. Гуком використовуються та періодично звучать в музичних програмах каналу «Культура» Українського радіо. У 2013 році записав компакт-диск «Чотирнадцять найкращих пісень ІталіЇ» разом з Державним академічним естрадно-симфонічним оркестром України.

У своїй концертній діяльності Л. Гук постійно приймає активну участь для підтримки та розвитку українського національного класичного мистецтва. У 2016 році заснував під своїм началом чоловічий вокальний дует «Ясени», а у  2018 році - творчий проект «Найкращі пісні Італії».

В даний час Л. Гук працює артистом, ведучим тенором , хору оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.