Khamerman Znyshchuie Virusy

15 december 2019 | 18:00

About the event

Хамерман знищує віруси: яскравий перформанс у Луцьку

Хамерман знищує віруси відіграє у Луцьку музично-перформансний концерт. Виступ найпровокаційнішого українського гурту відбудеться 15 грудня 2019 року на сцені «Гармидер ангар-stage».

На глядачів чекає епатажне шоу: неймовірні костюми, сміливі тексти з ненормативною лексикою та приголомшливі витівки музикантів. Адже дивувати і шокувати — стиль життя колективу.

Без права на стоп

Хамерман знищує віруси — музичний гурт, заснований 1996 року. Нині в ньому виступають Володимир Пахолюк та Альберт Цукренко. Хлопці самостійно займаються написанням музики та текстів. За час свого існування колектив став лауреатом фестивалю «Червона Рута» та здобув перемогу в конкурсі «Перлини сезону». Серед досягнень музичних експериментаторів — п'ять студійних альбомів та виступи на багатьох великих фестивалях, серед яких «Захід Фест», «Нашатир», «Файне місто».

Напрямок творчості групи можна визначити як симбіоз музики, концептуального арту та театру. Музичні експерименти колективу вражають своєю різноманітністю: в рамках одного концерту можна почути струнний квартет, хор, рок та примітивну «мінусовку».

Крім епатажної музики, Володимир Пахолюк та Альберт Цукренко шокують своїми сценічними образами. Восьминоги на голові, памперси, пір'я з подушок, будівельна фарба, мертві кролі та м'які іграшки — уява музикантів безмежна. Такі сміливі та приголомшливі образи зробили гурт відомим, тому хлопці не мають наміру відхилятися від обраного курсу. Кожен їхній концерт — це шок, епатаж і стьоб.

Піти на концерт варто, щоб:

  • оцінити сміливі музичні експерименти гурту;
  • побачити нереальні та шокуючі образи артистів;
  • зануритися в атмосферу андеграунду;
  • відчути вибухову енергетику музикантів.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Хамерман знищує віруси 15 грудня 2019 року в Луцьку — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Recommended