BARK and Kurs Valut

30 november 2019 | 19:00

About the event

В останній день осені у Львові відбудеться міжконтинентальний Концерт танцювальної експериментальної музики BARK (USA) та Kurs Valut (UA) в легендарній Пороховій вежі. Свою творчість із Нью-Йорку привезе downtempo/trip-hop група BARK та індустріального пломеню додасть dnipropop/EBM з Дніпра Kurs Valüt.


BARK (downtempo/trip-hop) з Нью-Йорку з’явився в 2014 році. Це група трьох мультиінструменталістів різного походження, об’єднаних пристрастю до хитрих комбінацій та неочевидних поєднань різних впливів. Дебютний колабораційний реліз "Bark" EP вийшов наприкінці 2016-го року, а цьогоріч восени був оприлюднений “Live in San Francisco 2019”. Зараз BARK працює над повноформатним альбомом та готується до туру Європою.


Концерт у Львові супроводжуватиме Kurs Valüt (dnipropop, котрий звучить подібно до EBM/синтпопу/електро). Спіритична аеробіка й індустріальний містицизм, витанцювані на ґрунті української повсякденності.

Відгуки про BARK:
"... поєднання пост-року з тріп-хопом в темних і задумливих ритмах" (Mystic Sons)
"... неспокійний вайб, керований темним моторошним вокалом, який ідеально пасує до такого ж неспокійного візуального ряду" (We Are The Guard)
"ноктюрнові та неспокійні… " (Obscure Sounds)
"dark-wave art-rock у найкращому вигляді" (A&R Factory)

В Україні - та на європейському континенті - гурт BARK гратиме вперше. "Розвідка" шістьма українськими містами в листопаді передує великому європейському туру навесні 2020-го.

Організатори концерту у Львові - "Лінія Втечі".

Recommended