Akvarium. Boris Grebenshchikov

11 february 2020 | 19:00

About the event

Борис Гребенщиков та «Акваріум» у Львові!

Легенда радянського та російського року Борис Гребенщиков з гуртом «Акваріум» 11 лютого 2020 року виступить в Малевич концерт арені. Музиканти підготували для вас програму «Діти трави», присвячену 45 річниці колективу «Акваріум» та 65 річниці музиканта. Вже багато років музиканти несуть мудрість та глибоку лірику своїх пісень. Їх знають та поважають! На піснях Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» виросло не одне покоління людей, а на їх концертах можна зустріти людей зовсім різного віку, які об’єднані любов’ю до свободи,миру та яких надихають пісні легендарного колективу.

«Акваріум» формувався під впливом західної рок-музики, зокрема «The Beatles», Боба Ділана, Девіда Бові, King Crimson, Jetro Tull, тому творчісті Бориса Гребенщикова та гурту притаманні складні мелодії та широких простір ліричних відгалужень. Іноді музиканти звертаються навіть до кельтського та індійського фольклору.

«Діти трави» - це по-справжньому особлива пісня для Бориса Гребенщикова, яку він написав ще у молодому віці, але саме зараз «Акваріум» зміг досягнути звучання, яке так довго шукали музиканти.

На виступах Бориса Гребенщекова вас чекає неповторна камерна атмосфера в поєднанні з атмосферою домашності, адже Борис Гребенщиков – високодуховна людина зі своїм власним філософським баченням Всесвіту, яке він відкриває глядачам на своїх виступах.

5 причин піти на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» у Львові:

  1. Отримати естетичне задоволення та порцію позитиву від «магічних» глибоких композицій;
  2. Чудова можливість потрапити на ювілейний концерт легенд рок-музики, на творчості яких виросло не одне покоління;
  3. Заспівати добре відомих пісень, таких як «Сереверный цвіт», «Город», «Человек»,  из Кемерово», «Рок-н-Ролл мертв», «Не пей вина, Гертруда», «Древнерусская тоска», «Аделаида».
  4. Поринути в атмосферу романтики та пригод, яку створюють Борис Гребенщиков та «Акваріум»  на своїх виступах;
  5. Побувати на живому концерті Бориса Гребенщикова.

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова та гурту “Акваріум» 11 лютого 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended