About the event

Іван Попович з концертом у Львові!

Відомий український співак Іван Попович потішить своїх шанувальників святковим концертом, який відбудеться 19 січня 2020 року о 16:00 у Центрі Довженка. Співак запрошує вас провести чудовий вечір з живою музикою, українською піснею та душевною атмосферою, яка панує на кожному його концерті.

Свою сольну кар’єру Іван Попович почав ще у 1973 році, виступивши на молодіжному фестивалі у Берліні. Пізніше був учасником колективів «Арніка», «Ровесник», «Закарпаття» та потрапив до Київського мюзік-холу. Співак виступав з гастролями в Бразилії, Греції, Індії, Італії, Канаді, США та інших країнах. Зараз Іван Попович активно гастролює Україною, виконуючи старі та нові хіти. Репертуар артиста – це патріотичні, гуцульські пісні та власна лірика. Особливе значення у його творчості займає любов до рідного краю, до Карпат. Івана Поповича тепло зустрічають як і в маленьких містечках, так і в найбільших залах великих міст України. А творчість артиста досі люблять та цінують.

Іван Попович також відомий співпрацею з музичним проектом «DZIDZIO». Музиканти виконали разом такі відомі хіти як «Василина» та «Розлук не буде». А такі композиції, як «Золото Карпат», «Стожари», «Марічка-чічка» знає не одне покоління. У своїх піснях Іван Попович говорить про любов до рідного краю, про народні традиції та молодість. Тому його пісні залишаються популярними крізь роки.

4 причини піти на концерт Івана Поповича у Львові:

  1. Відчути глибину, душевність та щирість творчості співака;
  2. Наживо послухати улюблені композиції;
  3. Зібратися всією родиною та прийти на концерт великого українського артиста;
  4. Яскраво та незабутньо провести одне з головних зимових свят – Святе Водохреща;

Хочеш купити  квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Івана Поповича 19 січня 2020 року у Львові о 16:00 - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

 

 

Recommended