KARNA

22 november 2019 | 19:00

About the event

Містичний гуцул-метал Карни накриє Львів!

Хлопці, які рвуть шаблони української рок-музики знову у Львові. 22 листопада чугайстри із гурту Karna заведуть тебе у гущу карпатського металу. Місце зустрічі - львівський клуб !Fest Republic. Let's go party!

Гурт Karna вже купу років міксують шалені ритми сучасних мегаполісів з українським фолком та тішать фанатів якісною музикою. Їх по праву називають культовим вітчизняним гуртом, адже саме вони є родоначальниками гуцул-металу. Фундаментом для цього музичного напрямку став  однойменний альбом Карни “Гуцул-мсетал”. А за версією “Best Metal Act”, їх кліп “Party на Прикарпатті” відзначено кращим у 2017 році!

До речі, для давніх фанатів гурту Карна у нас чудова новина - повернувся перший вокаліст Олексій Ярош! Тепер залишилося лише дочекатися 22 листопада, щоб відірватися під улюблені хіти гурту на концерті у !Fest Republic!

Квитки на концерт Karna у Львові замовляй онлайн або купуй у касах твого міста.

Лайв-виступи Карни - це адреналін у чистому вигляді. Ці чортяки вміють завести публіку, а всі, хто чув їх вживу, знають який крутий у Карни лайв. Ти не пошкодуєш!

Придбати або забронювати квитки на концерт Karna у Львові можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended