The best opera choirs, L'viv - concert tickets March 31, 2020

About the event

«Кращі оперні хори» у Львові!

Навесні 2020 року, а саме 31-го березня, до Львівської національної філармонії завітає симфонічний оркестр K&K Philharmoniker та Український національний хор (Львів) під керівництвом австрійського диригента Маттіаса Георга Кендлінгера з програмою "Кращі оперні хори".

"Аїда", "Кармен", "Набукко" – яким би був музичний театр без цих великих опер? Програма «Кращі оперні хори» пропонує насолодитися найвідомішими пасажами, а також зануритись у світ оперних шедеврів від Верді, Бізе, Вагнера та інших композиторів.

Починаючи з 2004 року, Український національний хор (Львів) та K&K Philharmoniker  виступають з величезним успіхом з програмою "Кращі оперні хори" на сценах Європи, часто перед переповненими залами. Вже після перших тактів з’являється особливий емоційний зв’язок між артистами та публікою. Емоційною кульмінацією, безсумнівно, є найвідоміший «Хор рабів» з монументальної опери “Набукко” Джузеппе Верді.

3 причини піти на "Кращі оперні хори" у Львові:

  1. Ти матимеш унікальну нагоду почути всесвітньовідомі класичні твори видатних митців наживо у виконанні талановитих музикантів, які збирають повні зали не лише у Україні, а й далеко за її межами.
  2. Ти поринеш у фантастичний світ оперного мистецтва Верді, Бізе, Вагнера і Пуччіні, Россіні та Моцарта.
  3. «Кращі оперні хори» - це саме те творче дійство, яке зачаровує цінителів класики у найкращих концертних залах Європи від Лісабону до Відня, від Мілану до Стокгольма. І от настала черга чудового міста Львова!

Музика, яка лунатиме цього вечора, закохає та зачарує тебе. Приходь сам, бери друзів та рідних і насолоджуйся магією гнучкого звучання, якістю виконання та неповторністю мелодій.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Кращі оперні хори" (Львів) 31-го березня у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended