About the event

Наталія Фаліон та "Лісапетний батальйон" знову завітають у Львів!

Справжній народний колектив та просто креативні й веселі жіночки, які називають себе "Лісапетний батальйон" в рамках всеукраїнського туру з програмою "Різдвяні вечорниці" 29 лютого 2020 року о 16:00 виступлять у Центрі Довженка. Про цей колектив дуже багато сказано, але все ж, "Лісапетний батальйон" зробить твій настрій та подарує назабутні враження.

Учасниці активно підтримують українське суспільство веселим добрим словом, та драйвовою музикою з народними мотивами. А вони це вміють робити, мабуть найкраще в Україні! Ще у 2013 році ці жінки довели всій країні, що вони найталановитіші, та здобули блискавичну перемогу на "Україна має талант". А у цьому році ансамбль відсвяткував свою двадцять сьому річницю.

"Лісапет мчить далі і спинятися не планує!", - розповідають учасниці про свій творчий шлях. Незмінною фронтменкою "батальйону" є Наталя Фаліон, яка змогла об'єднати в один колектив дванадцять креативних та веселих людей. З часу створення колекив майже не змінювався. Колектив вражає своєю різноманітністю. Тут і медсестра, і домогосподарка, і викладач музики, і мати-героїня, і завідувачка будинком культури, і продавець та навіть вихователька дитсадка і бібліотекар.

Їх пісні дуже близькі з українським суспільством. У них запросто можна впізнати сусідку чи подругу, чи просто людей, які трапляються у повсякденному житті. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов. В своєму репертуарі "Лісапетний батальйон" тісно поєднює народний гумор та авторську пісню. Колектив постійно оновлює свій репертуар. "Лісапетний батальйон" має свій унікальний стиль на індивідуальне лице. Їх люблять та шанують.

5 причин піти на "Лісапетний батальйон" у Львові: 

  1. "Лісапетний батальйон" з програмою "Різдвяні вечорниці" занурить тебе у світ української культури та традицій.
  2. Концерти "батальйону" - це святкова атмосфера, духовність та щирий народний гумор.
  3. З ким, як не з "Лісапетним батальйоном" та їх творчістю провести зиму, поринувши у традиції Різдва та зустріти прихід весни - пори розквіту, тепла та кохання.
  4. Такі хіти, як "Лісапет", "Везу з поля буряки", "Їдемо на ярмарок", "Кум зараза", "Баба на баяні", "Сільський туризм", "Машина-звір і баба грім" точно не залишать вас байдужими.
  5. Концерт "Лісапетного батальйону" буде дуже крутим, креативним, і головне, бажаним подарунком для вашої бабусі, а головне, при покупці двох квитків, на другий діятиме знижка 30 %, отож не зволікай!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт ансамблю "Лісапетний батальйон" 29 лютого 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті.

Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

 

 

 

Recommended