290 – 1490

About the event

«BIGSHOW ORCHESTRA» з симфо–шоу «Love Story» у Львівській опері!

Найромантичніша подія Львова з нагоди Дня всіх Закоханих!

Мрієте здивувати свою кохану половинку у цей романтичний вечір? Пориньте в історію кохання від легендарного проекту «Love Story», який вже 8 років ексклюзивно дарує щоразу нові враження у День закоханих. 

Цього року мелодії кохання нам розповість «BIGSHOW ORCHESTRA», під керівництвом віртуозного диригента Любомира Ліщука.

Традиційно віртуозний симфонічний оркестр буде тішити ваш слух мелодійними та чуттєвими хітами світової музики з репертуару Scorpions, Lara Fabian, Sting. Celine Dion, Andrea Bocelli, Lana Del Rey, та ін.., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів:  «Титанік», «Ромео і Джульєтта», «Мулен Руж», «Запах жінки», «Ла Ла Ленд», «Амелі», «Сутінки», «Леон», «Великий Гетсбі» та ін..

Солісти вечора: 

Вікторія Ященко, Ліліана Гранат, Володимир Кудовба, Сергій Лещук.

Special guest: 

SOWA - українська співачка та авторка пісень, відкриття  телепроєкту «Українська пісня/Ukrainian Song Project», та учасниця національних відборів «Євробачення 2022» і «Євробачення 2023».

Цей вечір точно запам‘ятається назавжди!

Неймовірна велич головної перлини міста Лева – Оперний театр, в поєднанні з кращими мелодіями, під які закохується увесь світ!

Тільки у Львові, 13 лютого, «BIGSHOW ORCHESTRA»  дарує романтичний концерт, що складається виключно зі світових шедеврів сучасної музики в симфонічному аранжуванні.

Святковий концерт буде наповнений виступами неперевершених вокалістів, танцювальними номерами, а також  особливими сюрпризами.

Recommended