About the event

Привіт, мої друзі!
Напевно, зайвий раз повторюсь, що живемо з вами в час, коли перш за все думаємо про безпеку.

Разом з командою прийняли рішення перенести наш концерт, що планувався 16 жовтня у центрі Довженка (Львів);

Нова дата 13 листопада, всі куплені квитки дійсні і автоматично переносяться на нову дату!

Наша зустріч обов’язково відбудеться, бо для нашої з Вами перемоги, нам всім потрібна підзарядка рідними піснями та українським визвольним духом!
 

 

16 жовтня о 17.00 у центрі Довженка ( Львів вул. Червоної Калини, 81) відбудеться сольний концерт української співачки Наталки Карпи.
Її пісні з початку ще 2000-их звучали в ефірах українських радіостанцій та музичних телеканалів. У доробку артистки шість студійних альбомів та близько тридцяти відеокліпів.

Один з перших хітів «А калина не верба» займав топові позиції в чартах европейських країн, таким чином популяризуючи сучасну українську музику. На рахунку співачки - численні гастролі не лише Україною, але й Європою, і навіть українська діаспора Бразилії мала можливість чути голос Наталки.

З початком війни у 2014 році співачка виявляє активну громадську позицію та підтримує ЗСУ. У її доробку з’явиться патріотична лірика «Чужого не треба, свого не віддам», а також присвята всім матерям, сини яких загинули на полі бою - «Либідка», яку до речі Наталка виконала разом зі свої чоловіком, військовим з позивним Титановий Джексон.
Тема війни близька співачці, оскільки з початку повномасштабного вторгнення чоловік Карпи на сході захищає країну, а співачка нон-стопом дає благодійні концерти та збирає донати на потреби ЗСУ.

Програма, з якою співачка виступить на сцені центру Довженка, буде присвячена державному святу «Дню захисника України».


Це - музична зустріч з піснями, розмовами про життя та війну, яка змінила кожного з нас!
Але яка точно подарує ще більше віри у нашу перемогу!

Recommended