Oksana Mukha. Additional concert, L'viv - concert tickets November 11, 2019
440 – 690

About the event

Оксана Муха у рідному Львові – з програмою «Найгарніші пісні України»

11-голистопада співачка Оксана Муха дасть два сольні концерти «Найгарніші пісні України»урідному Львові. Виступ відомої виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України, у супроводі оркестру відбудеться у Національному драматичному театріім. М. Заньковецької. Початок – о 17:30 та 20:00.

Оксана Муха – українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроекту «Голос країни» у команді зіркового тренера DanBalan.На телешоу виконавицю назвали «душеюукраїнськоїпісні». «Так звучить душа України, так співає сама Україна», - казав її наставник, співакізМолдовизісвітовою славою Дан Балан. Недарма, увесь свійпереможнийшлях у непростому телепроекті Оксана пройшлавиключно з українськоюпіснею, що стало прецедентом для талант-шоу. 

Щезадовго до перемоги у «Голосікраїни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. КвіткиЦісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) КвіткоюЦісик». «КвіткаЦісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучновисловилася народна артистка, Герой УкраїниНінаМатвієнко про молодуспівачку. І недаремно – Оксана виростала на музиціКвітки та маєїїпісні у своємурепертуарі.Власне, на «Голосікраїни» Муха відкрилаЦісик для мільйонівновихслухачів і продовжила справу легендарноїамериканськоїспівачкиукраїнськогопоходження, яка понад усе на світіхотіла, щоб слава про українськупісню не знала кордонів.

УрепертуаріОксани Мухи - твори різного формату: відстародавніхукраїнськихнароднихпісень і до сучасноїавторської та експериментальноїмузики.

Мета Оксани Мухи проста і величнаводночас - щобукраїнськапісня звучала і співалась у кожному українськомудомі. А ще, щоб через українськупіснюсвітвідкривавсобіУкраїну та українськунацію. «Українськапісня – код українськоїнації», - кажеспівачка.

СпеціальнийгістьконцертівОксани Мухи у Львові 11 листопада – гурт LEONVOCI. Ці голосисті хлопці також були учасниками дев’ятого сезону «Голосу країни».

Recommended

>