"A song. A woman. Love." Tatiana Piskaryova, L'viv - concert tickets December 7, 2019

"A song. A woman. Love." Tatiana Piskaryova

07 december 2019 | 18:00

About the event

Тетяна Піскарьова з концертом у Львові!

Початок зими може бути дійсно теплим та чуттєвим! Все, що необхідно, - це прийти на сольний концерт заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової, який відбудеться 7-го грудня у «Концертній залі» Центру Довженка у Львові. Співачка презентуватиме незабутню програму під назвою «Пісня. Жінка. Любов».

Творчість та співи оточували Тетяну ще з дитинства. Вже у віці 6-ти років вона вперше виконала пісню про білого журавлика на сцені. За роки своєї плідної музичної кар’єри артистка стала лауреатом багатьох українських та міжнародних пісенних конкурсів, зокрема Міжнародного фестивалю «Зорепад» (Угорщина, 1998 рік), Всеукраїнського молодіжного музичного фестивалю «Червона рута» (м. Дніпро, 1999 рік), Міжнародного фестивалю «Слов'янський базар» та інших.

На даний момент у творчій скарбниці Тетяни Піскарьової нараховується сім студійних платівок: 2004 рік — «Кохай», 2006 рік — «Віч на віч», 2007 рік — «Все для тебе», 2010 рік — «Жіноче кіно», 2013 рік — «Тетянин день», 2016 рік — «Люблю».

Нещодавно відбулась прем’єра відео роботи на пісню Тетяни «Тебе люблю». «Це пісня про кохання. Про любов, яка має свій початок і свій фінал. Це саме той випадок, коли любов закінчилася, а ти дізнаєшся про це останньою... У житті кожної жінки буває момент, коли вона розуміє, що треба змінити все у своєму житті для того, щоб бути щасливою! Найголовніше в цей момент – не боятися, а сміливо зробити крок уперед, не зважати на перешкоди і незручності», – прокоментувала прем'єру співачка.

5 причин піти на концерт Тетяни Піскарьової у Львові:

  1. Кожен концерт Тетяни Піскарьової – це лірично, по-жіночому та без підробних емоцій про життя, стосунки, кохання.Це нагода провести незабутній музичний вечір у парі з коханою людиною, або ж і наодинці з чарівною музикою, яка огорне своїм теплом та подарує натхнення на всю зиму.
  2. «Життя – як фортепіано. Білі клавіші – це любов і щастя, чорні – горе та печаль. Щоб почути справжню музику життя, ми повинні доторкнутися і тих, і тих», - каже Тетяна. На своєму сольному концерті талановита артистка неодмінно зачепить усі струни твоєї душі, її неймовірні пісні достукаються до твого серця та зігріють душу.
  3. Пісня – ідеальний спосіб комунікації з людьми. Композиції Тетяни Піскарьової наповнені життєвою філософією, мудрістю та досвідом. Вони розповідають про головне.
  4. Жінка – ідеальне свтворіння, яке поєднує в собі все: і теплоту душі, і ніжність, і гармонію витонченості. Бути справжньою жінкою – велике мистецтво.
  5. Любов – це час, коли хочеш переживати з кимось всі чотири пори року. І саме любов може передати усю глибину та бурхливість почуттів.

«Пісня. Жінка. Любов» - зимовий концерт Тетяни Піскарьової, який ти не можеш пропустити!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Тетяни Піскарьової 7-го грудня у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended