Eugene Khmara. Instrumental music concert, L'viv - concert tickets March 8, 2020

Eugene Khmara. Instrumental music concert

08 march 2020 | 19:30

About the event

Святковий концерт Євгена Хмари у Львові!

Любі львів’яни та гості міста, запрошуємо вас на дивовижний концерт геніального Євгена Хмари до Міжнародного жіночого дня, який відбудеться у Львівській національній філармонії 8 березня 2020 року. Не пропусти найфортепіанніший концерт цього року!

Євген Хмара – відомий український композитор, піаніст-віртуоз, який має унікальне музичне бачення та створює ні з чим не зрівнянні твори: легкі, зрозумілі та чуттєві.

До Львова Євген Хмара вирушає із потужною святковою програмою інструментальної музики. Протягом вечора музикант відкриє тобі своє серце та душу, подарує натхнення та змусить твою уяву вибухнути десятками яскравих мелодій. Інструментальний перформанс Євгена Хмари – це оригінальне поєднання фортепіано з класичними та сучасними інструментами такими як: ханг, акордеон, піаніка, скрипка, альт, віолончель, акустична гітара, перкусія та інші.

5 причин піти на концерт піаніста Євгена Хмари у Львові:

  1. Почути наживо композиції у виконанні Євгена Хмари – це все одно, що у космос полетіти: незабутньо та вражаюче. Не позбав себе такої насолоди!
  2. Слід відзначити, що Євген є беззаперечним новатором у сфері інструментальної музики, тому на тебе очікують досі не знані емоції та приємні сюрпризи.
  3. Святковий концерт у Львові – це магічне тріо: Євген за піаніно, майстерний симфонічний оркестр та мегаталановитий хор.
  4. Це чудова нагода провести вечір у фантастичній атмосфері музичного дійства разом із друзями та рідними.
  5. Звісно ж, квиток на таку подію стане феєричним подарунком дівчині, сестрі, мамі. Це 8 березня запам’ятається надовго!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Євгена Хмари до Міжнародного жіночого дня 8 березня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами "Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended