About the event

Концерт народного артиста України Іво Бобула у Львові з програмою "Найкраще"

Іво Бобул запрошує друзів на великий концерт 21 жовтня 2019 року у національному театрі ім. Марії Заньковецької. Відвідувачів чекає незабутній вечір у компанії  Маестро і Її Величності Пісні!

Кожен виступ Іво Бобула  - це вибух справжніх емоцій, наповнених щирістю та любов’ю. Його репертуар - справжня скарбниця золотих хітів вітчизняної естради непідвладних часу. Мабуть, немає у нас людини, котра не чула "А липи цвітуть", "Осінній сад", "Місячне колесо", "Скажу вам, дочки і сини", "Берег любові", "Якщо любиш, кохай", "На Україну повернусь”, "Скрипалю", "Мадонно Україно!", "Одна-єдина"…

Звання народного артиста Іво підкріплене глибокою любов'ю та визнанням народу. Акорди його пісень торкають найтонші струни душі, а глибокий тембр голосу пронизує кожну фібру. Не дивно, що концерти артиста збирають повні зали відданих шанувальників. Радимо купити квитки завчасно, адже охочих почути Іво Бобула дуже багато.

21 жовтня - Львів - Іво Бобул

Творчість Іво Бобула не обмежена лише шлягерами. Співак продовжує активно творити і кожного року презентує нову програму, де гармонійно поєднуються знані композиції, нова пісенна лірика, кавер-версії світових хітів, несподівані дуети, проникливі романси та енергійні рок-балади. У Львів він привезе програму із промовистою назвою“Найкраще” - таке пропустити не можна!

На концертах Іво Бобула панує неповторна атмосфера щирого спілкування та енергетика, що не залишає байдужим нікого. Почути наживо кращий чоловічий голос країни варто хоча б раз у житті. аби закохатися у нього назавжди! 

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Іво Бобула у 21 жовтня 2019 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended