About the event

Всесвітньо відома оперета “Сільва” на сцені Львівської опери!

“Сільва” - музично-драматичний твір на 2 дії, чиї надихаючі мелодії розповідають про Кохання з великої літери, якому не страшні жодні перешкоди. 20 травня Одеський театр музкомедії покаже у Львові оперету “Сільва” у власному прочитанні. Яскравість театрального дійства та музичного супроводу вражає!

Оперета Імре Кальмана “Сільва” відома і під іншими назвами: “Королева чардашу”, “Княгиня чардашу”. Це “театр про театр”, розповідь про долю співачки кабаре. У Сільву закохується молодий аристократ Едвін Воляпюк і вона відповідає його взаємністю. Однак шлюб між ними неможливий, адже закохані із різних світів. Тим більше у Едвіна вже є наречена високого князівського стану…

Любов і ненависть, вірність і зрада, благородство і підлість, надія і розчарування, вир шалених пристрастей і нестримних емоцій ... Не дарма “Сільву” Імре Кальмана називають “оперетою усіх часів і народів”, “найбільш тріумфальною в світі прем'єрою”. Свій блискучий шлях світовими сценам ця оперета розпочала на початку в 1915 році. У Відні вона витримала 2000 постановок, а в Берліні йшла щодня протягом двох років!

Музика - І. Кальман, лібрето - Ю. Дімітріна, вірші - В. Михайлов і Д. Толмачов.

Квитки на оперету “Сільва” можна замовити онлайн або з доставкою

“Сільва” була, є і завжди буде оперетою номер один, яка переосмислює вічну тему любові. Це вічна класика, яка є єжменш актуальною. Запрошуємо поринути в атмосферу інтелектуального трилера!

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на на оперету “Сільва” у Львові 20 травня можна вже сьогодні, обравши найкращі місця та зручний спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended