About the event

Вистава «Весілля» у Львові!

Запрошуємо тебе на неймовірну театральну подію цієї зими – фантастичний показ вистави під назвою «Весілля» у виконання акторів театру «Слово і Голос», який відбудеться 27-го лютого 2021-го року у Театральному центрі "Слово і Голос".

«Весілля» - це найдавніші весільні пісні, зібрані з усієї України.

«Більшість цих пісень знаю з дитинства, найперше від своєї бабуні, родини, - розповідає автор і режисер Наталія Половинка. – У дитинстві саме на весіллях відкрилося, що пісня несе весь біль і всю радість землі водночас. Вона дає народження духа, народження людини заново. У весільних піснях це відбувається напряму. Вони співаються так, що в дівчину заходить спочатку Дух, а потім чоловік, який робить її жінкою. Пісні її очищують, благословляють шлюб, щасливе народження дитини і здорове продовження роду».

Однак ця вистава не є реконструкцією весільного ритуалу, наголошують у театрі.

«Це історія вічного призначення жінки, а також стосунок дівчини з батьком, матері з дочкою, сестер між собою, стосунок людини до своєї землі», - каже авторка.

Автор проекту, режисер - Наталія Половинка
Художник світла - Богдан Дворник

Актори:
Наталія Половинка
Соломія Кирилова
Марія Кміть

Художній керівник - Лауреат Національної премії ім. Шевченка, Заслужена артистка України - Наталія Половинка

3 причини піти на виставу «Весілля» у Львові:

  • Це унікальна нагода насолодитись новою театральною постановкою про вічне, про традиції нашої Батьківщини, про одне із найсокровеніших дійств у життя людини – весілля.
  • Професіонали своєї справи об’єднались, аби створити оригінальну виставу із захоплюючим сюжетом, до деталей продуманими образами, декораціями та автентичною атмосферою.
  • Не прогав нагоди підняти театральні завіси та зробити ковток свіжого мистецького повітря, насолоджуючись однієї із найочікуваніших постановок цього року. Приходь сам, бери друзів та рідних і насолоджуйся переглядом!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Весілля» 27-го лютого 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Recommended