Львівський палац мистецтв

concert_hall
Address
  • Львів вул. Коперника, 17

For ticket orders

About venue

Культурно-мистецький центр «Львівський Палац мистецтв» – найбільша за площею і розмахом культурних подій інституція Західної України. Це – арт-майданчик для активних креативних особистостей, які щодня натхненно реалізовують тут свої мистецькі проекти.

Загальна площа 8,7 тис м.кв., виставкова площа 3,6 тис. м.кв, конференц-зал 198 місць (341 м.кв) та прес-клуб 80 місць (120 м.кв.)

Перед палацом улаштована площа для акцій просто неба. Конференц-зал обладнаний сценою і пристосований для проведення концертів, конференцій, показу моделей. Є також понад 50 службових приміщень, гардероб, ресторан, кав'ярня. Виставкові зали поєднані між собою внутрішнім відкритим простором для полегшення орієнтації. У палаці виставляються художники, проходять промислові і бізнес-виставки.

На даний час Палац Мистецтв — найактивніший осередок культурно-мистецького життя Львова. Впродовж року у приміщеннях виставкового комплексу відбувається близько 200 мистецьких та ділових заходів, презентацій та зустрічей. Львівським Палацом Мистецтв започатковано спільні міжнародні заходи, які щороку збирають велику кількість відвідувачів та включені до переліку найкращих культурних заходів міста, які варто відвідати.

Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 17.

On the map