Noize MC

Noize MC

Іван Олександрович Алєксєєв, більш відомий під псевдонімом Noize MC — російський репер, рок-музикант, співак, композитор та актор. Став відомим завдяки численним композиціям, які викладав в мережу, зараз його пісні активно ротуються на радіо та телебаченні.

Музика Noize MC поєднує в собі риси декількох стилів. Сам артист характеризує свою творчість як «сучасна урбаністична музика на стику хіп-хопу, гранжу, панку, реггі та брейкбіту. 

У творчості Івана Алєксєєва чітко простежується соціальна тематика, багато його пісень, такі як: «Мерседес S666», «Кури бамбук», «Москва — не гумова», «Наш рух», «Героїн фест», «10 діб» — є реакцією автора на значні соціальні проблеми.

Іншою особливістю музиканта є висока швидкість реакції на певні події: пісня «Мерседес S666» була написана протягом доби після нашумілої аварії за участю віце-президента Лукойлу Анатолія Баркова. Іван був знайомий з сестрою загиблої (Александріна Ольга) співачкою Staisha; пісня «10 діб у раю» була написана Іваном Алексєєвим під час відбування покарання за вироком, звинувачуючим музиканта в образі міліції.

Іван виконав одну з головних ролей у фільмі «Розіграш», прем'єра якого відбулася у травні 2008 року.

Noize MC традиційно щороку виступає на декількох українських літніх фестивалях, як-то: Zaxidfest, Atlas Weekend тощо. У 2017 році він був одним із хедлайнерів першого фестивалю MRPL city у Маріуполі і присвятив місту фрістайл.