Степан Гіга

Cтепан Гіга з концертом у Львові!

22-го березня 2021-го року  о 17:00 та о 20:00 у театрі ім. Марії Заньковецької з «Великими весняними концертами» виступить Народний артист України, талановитий музикант і композитор, улюбленець українських жінок Степан Гіга. 

Концерти відбуватимуться згідно всіх карантинних обмежень. В продаж надійде тільки 50% квитків!

Музикант запрошує на великий  концерт! Він презентує своїм шанувальникам нову музичну програму з найкращими хітами.

Степан Гіга обіцяє львів’янам  яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень.

«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», – анонсує артист, і готовий щедро обдарувати своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.

“Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім’янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист – завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий, він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради”, – додають організатори.

У творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні. 

Душевний концерт, на якому пролунають улюблені хіти, стане запорукою гарного настрою.

До слова, Степан Гіга – український естрадний співак, народний артист України, Член Національної ліги композиторів України.

Не забудьте придбати квитки на концерт!

3 причини піти на концерт Степана Гіги у Львові:

  • На творчості цього визначного артиста виросло не одне покоління українців, а його треки завоювали любов багатотисячної публіки.
  • Заглибитися у світ філософії артиста, його композицій та отримати естетичне задоволення від глибокозмістовних композицій співака, в яких кожен знайде щось близьке для себе.
  • Не прогав свій шанс та сміливо приходь на концерт, адже саме ти маєш бути там!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Степана Гіги 22-го березня 2021-го року у Львові — онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!