Сімейний тур. Емоції в Карпатах

10 august 2020 | 09:00

About the event

😄🤪😲Емоції в Карпатах😝🤨😞

🚗Будь-яка подорож це завжди поповнення скарбнички з спогадами та емоціями. Тому, цього разу ми вирішили зробити тур в якому щодня подорожуватимемо та досліджуватимемо наші нові емоції, їх виявлення та сприйняття.
Кожен учасник матиме паспорт в якому збиратиме свої враження, при перетині кордону нової емоції отримуватиме штамп, а після кожної нової мандрівки - сувенір-спогад.

❗У цю мандрівку емоціями зможемо взяти лише 5 сімей, оскільки хатка має лише 5 двомісних спалень. А також рекомендований вік діток від 2-3 років, щоб вони розуміли все що відбувається і змогли дізнатись більше про свої емоції у формі гри та казки.

✍🏻Впродовж 7 днів ми подорожуватимемо казкою власних емоцій, а також відвідаємо Козину ферму двох Катерин, гору Маківку, матимемо дитячу екскурсію Франковими місцями, купатимемось в річці, будемо ловити форель та обідати на рибному господарстві, і співатимемо біля вогнища та в разі дощу біля великого каміну.

✅ Вартість за кімнату - 7800грн.
У вартість входить:
- Проживання у двомісному номері з власним санвузлом
- Розвиваюча програма
- Екскурсії
- Майстеркласи
- 5 разове харчування

🔗В котеджі є хороший Wi-Fi, тому за потреби, можуть їхати батьки, яким потрібно працювати, і доки хтось один з батьків буде на програмі з дітками, інший зможе виконати свою роботу;) А також пральна машинка, посудомийка, дитячий басейн і все що потрібно для комфортного відпочинку з дітьми!

До зустрічі на турі!

Recommended