УКР

10 кращих пісень Лари Фабіан

2 і 3 березня 2018 року до Києва завітає неперевершена Лара Фабіан з концертною програмою «CAMOUFLAGE», яку вона презентує в рамках свого світового турне. Столичний Палац "УКРАЇНА" стане місцем зустрічі всесвітньо відомої співачки зі своїми українськими шанувальниками. Kasa.in.ua згадує пісні, за які ми полюбили Лару Фабіан.

 Choose What You Love Most (2017)

Композиція «Choose What You Love Most» стала другим синглом на підтримку альбому «Camouflage», який став дванадцятим лонгплеєм в кар'єрі співачки. У відео співачка з'являється посеред пустельної рівнини, покритої вулканічним піском. Лара виконує пісню, сидячи біля рояля, який раптово охоплює полум'я.

Growing Wings (2017)

Балада Growing Wings вже підкорила мільйонну аудиторію. А неймовірно красивий кліп, де зустрічаються вода, танець і кохання, тільки підкреслює силу голосу Лари Фабіан.

Dance (2013)

Ця пісня, написана Ларою Фабіан, входить в альбом «Le Secret»  – одну з найулюбленіших шанувальниками збірок. Кліп на «Dance» вийшов дуже ніжним, тендітним і легким, як і сама композиція.

Le Secret (2012)

Музику написав ізраїльський композитор Гіором Ліненберг, а вперше вона була виконана на акустичному концерті Лари в Празі навесні 2012 року.

Immortelle (2001)

Одна з найбільш ліричних і, навіть можна сказати, особистих пісень. Слова написала Лара Фабіан, а музику – Рік Аллісон. Пісня підкорила не тільки французьких шанувальників співачки, але і зарубіжних фанатів.

For always (2001)

Саме ця мелодія прозвучала у фільмі Стівена Спілберга «Штучний інтелект».

Adagio (1999)

«Adagio»  – витвір двох творчих геніїв. Співпраця Лари Фабіан і Аллісона подарувала світові найкрасивіші пісні про кохання. Примітно, що композиція увійшла до альбому «Lara Fabian», де зібрані такі ж ліричні і повільні композиції.

Je t'aime (1996)

Цю пісню по праву вважають справжнім освідченням у коханні і сильних почуттях. Музику написав Рік Аллісон, а слова –  Лара Фабіан. «Je t'aime» увійшла до альбому «Pure», який був випущений в 1997 році.

Je suis malade (1995)

Найвідоміша пісня Лари Фабіан «Je suis malade» – переспів. З зірками таке трапляється часто. Насправді авторами цієї пісні є Серж Лама і Аліса Дона. Першими цю композицію виконували Даліда і сам Серж Лама, а тільки в 1995 році вперше на французькій сцені її заспівала Лара Фабіан.

Croire (1988)

З цією композицією Лара виступала Євробаченні в 1988 році. Співачка представляла Люксембург. І нехай їй віддали лише 4-е місце, але її пісня «Croire»  так сподобалася європейській публіці, що міжнародна кар'єра стала цілком логічним продовженням її творчого життя.