УКР

10 ЦИТАТ ДЖОНА ЛЕННОНА ПРО ЖИТТЯ, МИР І ЛЮБОВ

Сьогодні легендарному музиканту, засновнику і учаснику групи The Beatles Джону Леннону могло б виповнитися 76 років. У день народження музиканта пропонуємо згадати яскраві висловлювання кумира шістдесятих.

«Я не вважаю себе божеством або чистою душею людиною. Я ніколи не говорив, що знаю відповіді на всі питання. Я можу тільки писати пісні і намагатися шукати власні відповіді в міру своїх сил ... Але я все ще вірю в ідеали миру, любові та розуміння».

«Є дві основні мотивації в житті: страх і любов. Коли ми боїмося, ми випадаємо з життя. Коли любимо, ми приймаємо все, що пропонує нам життя з пристрастю і хвилюванням. Спочатку нам потрібно навчитися любити самих себе, свої переваги і недоліки. Якщо ми не зможемо полюбити себе, то не зможемо повністю віддатися можливості любити іншу людину, не зможемо творити. Еволюція і надія на кращий світ – це безстрашність і щирість людей, які люблять життя».

«Як правило, за кожним ідіотом стоїть велика жінка. Для кожного чоловіка рушійна сила – це жінка. Без жінки навіть Наполеон був би простим ідіотом».

«Життя – це те, що відбувається з тобою, поки ти жваво будуєш інші плани».

«Коли мені було років дванадцять, я часто думав про те, що я, напевно, геній, але цього ніхто не помічає. Я думав: «Я або геній, або божевільний. Котрий з них? Божевільним я бути не можу, тому що не сиджу в психлікарні. Значить, я геній». Я хочу сказати, що геніальність, мабуть, одна з форм божевілля».

«Наше суспільство – це гонитва божевільних людей за божевільними цілями».

«У нас є дар любові, але любов, як дорогоцінний рослина. Ви не можете просто прийняти її і залишити в комірчині або думати, що все відбувається саме по собі. Ви повинні продовжувати поливати її. Ви повинні по-справжньому піклуватися про неї і розвивати її».

«Якщо хтось думає, що любов і мир – це кліше, які треба було залишити в шістдесятих, то це їх проблема. Любов і мир вічні».

«Я вірю в Бога, але не як в старого, що сидить на небі. Я вірю, що те, що люди називають Богом – це щось в нас самих. Я вірю, що все, що говорили Ісус, Магомет, Будда і всі інші – правда. Просто це неправильно переклали».

«Я не боюся смерті, бо не вірю в неї. Для мене це просто як пересісти з однієї машини в іншу».

Квитки на яскраві події на https://kasa.in.ua/