УКР

10 українських новинок, які варто додати у плейлист


Щодня kasa.in.ua слухає нові пісні і дивиться нові кліпи, щоб відібрати з них найкращі –  і пояснити, чому вони варті уваги. 


Pianoбой –  Все що тебе не вбиває
«Не таким, як всі», – таку посвяту має новий кліп Дмитра Шурова. Відео звертає увагу на болючу соціальну проблему – буллінг, зокрема серед школярів. 


Braii – Complicated
Гурт Braii презентував другий сингл і кліп на нього. Екранізацією «Complicated» займався 21 films, а режисером виступив Артем Ярош. У чорно-білому відео про невизначені стосунки разом з Оксаною Бризгаловою з'явився фронтмен гурту Bahroma Роман Бахарєв.Макс Барских — Сделай громче
Кожна нова робота Макса БАрських та Алана Бадоєва перевершує попередню. У кліпі на пісню «Сделай громче» маса відсилок до «Імперії янголів», «Небом над Берліном», «Загадкової історії Бенджаміна Баттона» та безліч інших.  І трохи цифр: 4 місяці підготовки, 4 дні зйомок, 100 акторів. 


 

LAUD – Вигадав
Макса Ксьонда зняв для Владислава Каращука справжній детектив. Кров, любов, близнючки, – спробуйте розплутати цю загадкову історію.

Leo Mantis – Вільна
В кліпі «Вільна» Лео Мантіс показав силу тяжіння у дії. Почуття до жінки настільки сильні, що буквально приковують героя. Чи вистачить у нього сил відпустити? Дивіться у відео. Іван Дорн – Afrika
Прем’єра «Afrika» Івана Дорна відбулась на американському сайті Billboard. Видання так прокоментувало реліз: «Afrika — це енергійний біт, який проникає вглиб твоєї душі одразу як починає грати. Це перкусія з голосним вокалом, яка віддає належне культурі континенту. Дорн не може допомогти, але насолоджується людьми та пустельною спекою, і ви відчуєте теж саме, особливо, коли подивитесь офіційний кліп, який підхопив неконтрольовану енергію мелодії та місця, яке на неї надихнуло». Відео вже традиційно було зрежисовано Іваном Дорном спільно з Айсултаном Сеітовим.


yeyo – Wake Up
Харків’яни yeyo представили кліп на пісню «Wake Up» з ЕР «Фрідом», який вийшов у 2016 році. Антиутопічне відео зняв Семен Мозговий.  У центрі сюжету – фронтвумен Катерина Офліян, яка шукає своє місце у бетоному мегаполісі, самотньо блукає вулицями та співає з музикантами у сукнях. 


Tarabarova – Маніфест
Шалено щаслива Світлана Тарабарова ввірвалась у весну з яскравим кліпом на сингл «Маніфест». Рекордна кількість світла та спецефектів, оригінальні образи та запальна хореографія вдало передали настрій надихаючої композиції. 


DROFA – BELIEVER
Столичний проект DROFA розжився кліпом на композицію зі свого нового міні-альбому «Believer». До аранжування треку також долучився Роман Черенов, відомий як Morphom. Знімали відео у залі першого в історії України панорамного кінотеатру «Кінопанорама». 


Electrolith — Лабиринт
Дебютний сингл аудіовізуального проекту Electrolith. Гіпнотичний відеоряд у парі з похмурою лірикою занурює в іншу реальність, в якій панують музика і технології.