УКР

14 ЛЮТОГО: ВСІ ПІСНІ ТІЛЬКИ ПРО КОХАННЯ

14 ЛЮТОГО: ВСІ ПІСНІ ТІЛЬКИ ПРО КОХАННЯ

Ось і настав той день, коли слова "Я  тебе кохаю", записки з зізнаннями, подарунки у вигляді сердець оточують нас всюди. День всіх закоханих – одне з найпопулярніших на Заході зимових свят –  успішно приживається і в нашій країні. Ми підготували плейлист пісень про кохання, які допоможуть зробити цей день ще більш приємним.

Chris Isaak – Wicked Game

«Wicked Game» присвячена нещасливому коханню. Правда, головний герой не мучиться від нерозділеного почуття, як у багатьох піснях на цю тему, а тяготиться пристрастю, яку відчувають до нього.

Hozier – Take Me to Church

Чуттєва пісня, яку, без перебільшень, полюбила вся планета.  Вона про відстоювання своїх прав, повернення людяності тому, що є найбільш природним і вартим. Про вибір жінки, гідної кохання. Вона про кохання та перешкоди.

Adriano Celentano – Confessa

Композиція «Confessa» вважається однією з найкращих у творчості Адріано Челентано періоду 2000-х. Назва пісні перекладається як «Зізнання», а саме для цього й існує День всіх закоханих.

Elvis Presley — Love Me Tender

«Люби мене ніжно» – композиція, що стала саундтреком для однойменного дебютного фільму (1956) Елвіса Преслі. «Love me tender. Love me long ...» –   практично інструкція до 14 лютого.

Florence + The Machine – You've Got the Love

Пісня «You've Got the Love» – це історія про жінку, яка шукає спасіння в коханні. Любов, про яку співає Florence + The Machine – це божий дар, який необхідний людям, щоб прозріти та пізнати красу світу.

The Beatles – And I Love Her

Який День закоханих без головних романтиків минулого століття The Beatles .Пісня «And I Love Her» написана Полом Маккартні за участі Джона Леннона. Вона присвячена коханій Маккартні актрисі Джейн Ешер.

Whitney Houston –  I Will Always Love You

Надзвичайно красива пісня про вічне кохання, записана Уїтні Х'юстон для її дебютного фільму «Охоронець» в 1992 році, стала найбільш продаваним саундтреком і отримала кілька музичних премій.

Guns N' Roses – Don't Cry

Ця історія здається до крайності банальною. Навіть не віриться, що вона могла підштовхнути до появи такого грандіозного хіта. Іззі Стредліну і Екслу Роузу подобалася одна і та ж дівчина, Роксі. Вона віддала перевагу Іззі. На лавці в парку відбулося зворушливе розмова Роксі з Екслом, під час якої у того з'явилися сльози. Тоді-то дівчина і сказала йому: «Don't Cry».

Joe Cocker – You Can Leave Your Hat On

Пісня Джо Кокера – саундтрек до фільму «Дев'ять з половиною тижнів». Вона відмінно підходить для святкування Дня закоханих, особливо якщо ви хочете провести його в стилі картини Едріана Лайна.

Kylie Minogue – All The Lovers

Світлий  кліп говорить про важливість любові, неймовірно сильного почуття, яке зближує людей і зупиняє час. Життя в місті завмирає, по вулицях мчать білі коні, в небо запускають  голубів, а над хмарочосами літає величезний надувний слон.