УКР

15 кращих українських кліпів 2017 року

Добігає кінця 2017 рік, а це значить, що саме час підбивати підсумки. Kasa.in.ua зібрала найцікавіші відеороботи українських музикантів, які варто передивитись.

MONATIK – Vitamin D

В основі кліпу на трек «Vitamin D» брудні танці на кораблі в Одеському порту. Це п'ята відео-робота команди MONATIK: режисера Таню Муіньо, Микити Кузьменка та Дениса Стульнікова.

LAYAH – Молчать

Таня Муіньо зняла для Layah  відео в естетиці фільму «The Dreamers» італійського режисера Бернардо Бертолуччі. Зйомки проходили в Берліні.

Brunettes Shoot Blondes – Hips

Кліпи Brunettes Shoot Blondes завжди вистрілюють, адже тут вам і стиль, і гумор і оригінальні ідеї. Режисером кліпу «Hips» виступив Андрій Ковальов (той, що з вусиками і гучномовцем) та Brunettes Shoot Blondes.

ZAPASKA – Запитайся

Робота українського ілюстратора Олега Щерби на пісню гурту Zapaska «Запитайся» отримала нагороду на міжнародному фестивалі анімації Anibar Animation Festival.

Христина Соловій – Fortepiano

Кінематографічне відео з відсилками до Набокова і Лінча зняла Анна Бурячкова, а зробили Radioaktive Film (ті самі, які знімають кліпи Coldplay, Tame Impala, Foals).

Бумбокс – Голий король

Сатира від Бумбокс – це дебош в супермаркеті, бійка за участі курки-гриль, сукні з секс-шопу, станція метро Золоті ворота, перетворена на тронний зал та Київ у всіх його відтінках.

Ivan DornOTD

Кліп зняв казахський режисер Айсултан Сеита в звичайній каліфорнійській пральні. Автори відео з гордістю повідомляють, що зйомки були максимально спонтанними: від ідеї зняти відео до її реалізації минуло всього 12 годин.

KARNA – Party на Прикарпатті

Запаморочлива тусовка біля підніжжя величних українських гір від гурту Karna. Режисером кліпу став Віктор Скуратовський.

5’Nizza – Самолет

Нова 5'nizza у кліпі від Макса Ксенди навчилась літати. У групи вийшов позитивний відеоряд про злети та падіння.

YUKO – Mак

Резиденти лейблу Masterskaya у своїй роботі показали циклічність життя, неминучість смерті і красу відродження, у чому їм допомогли режисери Trent Pazl & Purritana, створивши космічну картинку з метафоричним сюжетом.

TAYANNA – Шкода

Алан Бадоєв зняв для своєї музи Тетяни Решетняк тактильний, відвертий та чуттєвий кліп про дорослі стосунки. Історія однієї пари розказана мовою дотиків і поцілунків зачіпає своєю естетикою.

Макс Барских – Моя любовь

Ще одна робота Алана Бадоєва, яка сколихнула український шоу-бізнес – кліп для Макса Барських на пісню «Моя любовь». За ніжною, легкою, рожевою картинкою стоїть складний знімальний процес.

5 Vymir – Ламай

Вулиці Києва, Radiohead, Флі, Кендрік Ламар, The Beatles, Енді Уорхол, «Механічний апельсин», «Готель Гранд-Будапешт» і багато інших культурних відсилок змішались у динамічному калейдоскопі. За візуалізаціє відповідав Андрій Бондар.

ЛУНА – Огонёк

Луна вже не знімає DIY-відео на дитячому майданчику, натомість маємо кліп з відсилкою до роману Кена Кізі «Над зозулиним гніздом». Візуалізацією пісні «Огонек» в санаторному комплексі під Києвом займалися Влад Фішез, Андрій Рубець і Юрій Бардаш.

KAZKA – Свята

Концептуальне відео зняте у яскраво-червоному кольорі з використанням давньоукраїнських символів.