УКР

4 ПРИЧИНИ ПІТИ НА SCORPIONS

Вже 19 лютого SCORPIONS відіграють грандіозний концерт у Києві. Подія, про яку мріяли фани всіх поколінь, нарешті відбудеться! Ви ще маєте сумніви?

Живі легенди

В це складно повірити, але група Scorpions відзначає 50 років на сцені. Рок-колективи такого рівня і віку згадати не просто. Німецьких ветеранів можна порівняти хіба що з їхніми товаришами-довгожителями з  The Rolling Stones.

На рок-н-рольної мапі ФРН Scorpions з'явилися в далекому вже 1965 році. І нехай з того часу єдиним незмінним учасником скорпіонів залишається великий та могутній гітарист і сонграйтер Рудольф Шенкер, фанати групи вже не можуть уявити собі Scorpions без таких яскравих особистостей як Клаус Майне або Маттіас Ябс, чий внесок у розвиток світової рок-музики воістину безцінний.

Унікальна можливість

Незважаючи на те, що в 2010 році група оголосила про прощальний тур тривалістю 3 роки, Клаус Майне заявив, що «було занадто весело, щоб йти». Цим вокаліст лише підтвердив неминучість подальшої концертної діяльності Scorpions. І сьогодні ми маємо унікальну можливість відвідати концерт на честь 50-річчя рок-легенд.

Грандіозне шоу

У Києві відбудеться найкрутіший концерт. У ньому буде задіяна вся міць: надпотужний звук, світло, сценографія, екрани, епічна сцена ... А головне – музиканти, що заряджають зал шаленою енергетикою.

Улюблені пісні

Під їх музику кохали, кричали до хрипоти, стрибали до упаду, змінювалися епохи – все це проходило під жорсткі рок-гімни і ліричні балади Scorpions, з фантастичним вокалом Клауса Майне і гітарними соло Маттіаса Ябса. Вони побували скрізь ... Грали психоделічний рок на початку 70-х, завойовували Америку і весь світ у 80-х, подарували СРСР гімн надії та з болем переживали зміну музичних епох в 90-х. Scorpions подарували світу такі хіти, як: «Wind of Change», «Rock you like a Hurricane», «Still loving you» і багато інших, а тепер Україна готується почути їх наживо!

Квитки Ви можете придбати на нашому сайті kasa.in.ua за посиланням:

http://kasa.in.ua/scorpions-kyiv

До зустрічі на концерті!